Sosyal sorumluluk

İçinde bulunduğumuz topluma, ondan aldığımızın karşılığını vermek hepimizin görevidir.

Toplum işbirliğini gerektirir ve doğduğumuz yıl olan 1960’tan beri başarımızın birlikte çalıştığımız herkese –kendi işimiz içinden ya da dışından- bağlı olduğunun farkındayız.

‘Tüm tarafların simültane promosyonu’

Bu bizim temel ticari değerlerimizden biridir ve dünya çapında hizmet verdiğimiz kişi ve topluluklara karşı duyduğumuz sorumluluğu vurgulamaktadır.

Geçici çalışanlar için uygun işler ve müşterilerimiz için ideal adaylar bulabilme becerimizle gurur duyuyoruz; ama topluma karşı olan yükümlülüğümüz orada bitmiyor.

Çalışma dünyasını biçimlendirmek

Çalışmanın, toplumumuzun durumu üzerinde önemli bir etkisi vardır.

Adaylarımız için doyurucu kariyerler ve müşterilerimiz için de yüksek performanslı çalışanlar bulmak bizim işimiz.

Ama aynı zamanda iş altyapısını desteklemek için gelişmekte olan dünya ile çalışmanın da bizim görevimiz olduğuna inanıyoruz

Voluntary Service Overseas (VSO) / Yurtdışı Gönüllü Hizmetler

Randstad, gönüllülerin becerileri ile gelişmekte olan dünya topluluklarının ihtiyaçlarını buluşturarak yoksullukla savaşan bir yardım kuruluşu olan VSO’nun küresel istihdam edilebilirlik ortağıdır.

VSO, Randstad’ın temel yetkinliklerinden yararlanarak ve ağımızı kullanarak, yoksul ve toplum dışı insanların yaşamlarında daha da fazla olumlu değişiklikler yaratabilmektedir.

Birleşik Krallık’ta geri dönen gönüllülere destek sağlayarak, Randstad UK ekipleri içinde uzmanlık becerilerinde gönüllü olarak ve en önemlisi Etiyopya: Tüm Çocuklara Okuyor programına yardım ederek VSO’ya katkı sağlıyoruz.

Etiyopya’da okuma yazma bilmeyenler nüfusun %48’ini oluşturduğundan, ülkenin temellerini, kalkınmasını ve bağımsızlığını güçlendireceksek çocukların okuma yazmayı öğrenmelerine yardım etmek hayati bir önem taşıyor.

Daha fazla bilgi için sponsorluklarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz