professionals

Orta ve üst düzey yönetici pozisyonları için mesleki yeterliliğe sahip direktör, müdür,süpervizor, profesyonel, uzman ve danışmanların işe alımlarını gerçekleştiriyoruz.

Adaylar, mühendislik, bilgi teknolojileri ya da finans uzmanlığı, hatta İK, hukuk, pazarlama iletişimleri gibi sayısını arttırabileceğimiz birçok farklı altyapıdan geliyor olabilirler.

Satış & Pazarlama
Finans
Mühendislik
Teknoloji

devamı

staffing

Şubelerimizdeki her birim, belirli uzmanlık alanlarına tahsis edilmiştir. Böylece danışmanlar yerel istihdam pazarı, müşterilerin işlerine özel ihtiyaçları ve uygun aday profilleri konusunda uzmanlaşırlar. Dönemsel veya kalıcı istihdam ile eşleşmeleri gerçekleştirirler.

devamı

hr solutions

Randstad bordrolama, müşterilerimizin yeni bordrolama teknolojilerine masraf yapmadan maaş bordrolarını yönetmelerini ve çalışanları için sosyal haklar temin etmelerini sağlayan bir çözümdür. Müşterilerimize, kendilerine verdiğimiz hizmetin bütçesini kesin olarak hesaplama şansı veren bordrolama çözümlerimiz, aynı zamanda da bilişim teknolojileri, yazılım lisanları ve güncellemeleri gibi yatırımlardan da tasarruf etme imkanı verir.

  • Banka hesapları ve maaş ödemelerinin yönetimi
  • Bireysel gelir vergisi yönetimi
  • Sosyal / ticari sigorta ve bedelleri
  • Sosyal haklar ve emeklilik planı yönetimi
  • Personel kayıt yönetimi
devamı

outplacement

Outplacement hizmeti, bir geçiş, kariyer danışmanlığıdır. Organizasyonel verimlilik, satınalma, küçülme, kapanma ve benzeri sebeplerle nitelikli personellerini işten çıkartma durumunda tercih edilir.

devamı

rpo çözümleri

Kadrolu elemanların istihdamı ile ilgili bazı faaliyetlerin veya tamamının yönetiminde bir dış organizasyonun kullanılmasıdır.

Bir istihdam ajansının aksine bir RPO ortağı, en iyi istihdam sonuçlarına bütünlüklü bir bakışla odaklanarak son derece ölçülebilir ve danışmacı istihdam hizmetleri sağlar. İşverenler bir RPO sağlayıcıya yetenek tedarikinin ve istihdam faaliyetlerinin tamamını verebilir ya da onlardan belli işler, belirli pozisyonlar, inisiyatifler, projeler ve/veya coğrafyalar için sınırlı faaliyet alanlarını kapsayan hizmetler isteyebilir.

devamı

inhouse

Seçme ve işe alımdan, tanıştırmaya, istihdam planlaması ve yönetimine kadar eksiksiz bir İK sürecinin detaylı yönetim raporlarıyla desteklenmesinden oluşur. İyi eğitimli süreç yöneticileri büyük ölçekli müşterilerin performans kriterlerine uygun olarak sadeleştirilmiş istihdam süreçleri ve çözümlerini üretmeye odaklanırlar. Bu işlemler her bir müşteri için tahsis edilmiş özverili bir takım tarafından müşterinin faaliyet yerinde (on-site) gerçekleştirilir.

devamı