haftanın yıldız adayları

3 Ağustos 2017

İç Mimar

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunu olan adayımız, proje mimarı olarak çalıştıktan sonra kariyerine saha ve uygulama mimarı olarak devam etmiştir. AVM, otel gibi büyük projelerin saha uygulamaları ve ekip yönetimi konusunda deneyim kazanmıştır. İnsan ilişkileri güçlü ve sonuç odaklı bir profil sergilemiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90.000 TL’dir.

Mali İşler ve Finans Direktörü

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan adayımız, finans departmanının başında 4-5 kişilik bir ekipten sorumlu olarak GM ve yurtdışına raporlama yapmaktadır. Adayımız ayrıca hazine, nakit akışı, IFRS raporlamaları, muhasebe, banka ilişkileri gibi konulardan sorumludur. Aynı zamanda SAP implemantasyonunu yapmış ve mağazaların trend analizlerini gerçekleştirmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 230.000 TL’dir.

IT Proje Yöneticisi

1975 yılı doğumlu olan adayımız, 16 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, proje yönetimi ve teknik iş geliştirme konularında toplam 16 yıllık deneyime sahiptir. Kariyerinde çok uluslu firmalarda çalışmıştır ve benzer rollerde kariyerine devam etmek istemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.

İnsan Kaynakları Uzmanı

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Dış Ticaret ve Avrupa Birliği bölümü mezunu olan adayımız, çalıştığı kurumlarda işe alım, performans yönetimi, oryantasyon süreçleri, organizasyonel gelişim, iç iletişim alanları ve çıkış mülakatlarının yapılmasından sorumlu olmuştur. Prezantabl, takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 48.000 TL’dir.

Satış Mühendisi

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, Satış Mühendisi posizyonunda müşteri ziyaret aktivitelerinin planlanması, müşteri memnuniyetini sağlamak ve saha satış faaliyetlerden sorumlu olma süreçlerini yürütmüştür. Adayımızın proje ve saha satış, müşteri ilişkileri, endüstriyel ürünler, teknik donanım, makine ve ekipmanları konusunda da tecrübesi bulunmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 84.000 TL’dir.

Arşiv