01/09/2016

Kategori Pazarlama ve İletişim Müdürü

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kategori Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak çalışmaktadır. Dijital Pazarlama, Pazarlama İletişimi, Etkin Liderlik, Reklamcılık alanlarında uzmanlık sahibi olan adayımızın, Etkili ve İkna Edici Sunum Teknikleri, Mesleki İş Güvenliği, Proje Yönetimi ve Finansal Gelişim aldığı önemli eğitimler arasında yer almaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Kalite Yönetmeni

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, şu anda Kalite Yönetmeni pozisyonunda çalışmaktadır. ERP, QDMS sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi, ISO 9001 sisteminin aktif olarak yönetilmesi, ISO 14001, 17025, 14064, TS 16949 sistemlerinin kurulması ve sürekliliklerinin sağlanması uzmanlık alanları arasında bulunmaktadır. Üretim kökenli olan adayımız global yöneticilerle aktif olarak çalışmış olup İngilizce ve Almanca dil bilgisi iyi düzeydedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 95.000 TL’dir.
 


CFO

1977 doğumlu olan adayımız, 16 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yurtdışından İşletme lisans, sonrasında Yeditepe Üniversitesi MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde CFO olarak çalışmaktadır. Finansal yapı ve kredi linelarının oluşturulması, banka ve finansal kuruluşlar ile toplantıların yapılması, maliyetlerin ve alternatif finansman yöntemlerinin araştırılması ve maliyetlerin azaltılması, teminat yapılarının düzenlenmesi, piyasa koşullarına göre hammadde alım ve Hedging işlemleri ve raporlaması, piyasa ve market analizi ve öngörüleri, bütçenin oluşturulması ve çeyrekler bazında revizyonu ve sapmaların takibi ve raporlanması adayımızın uzmanlık alanları arasındadır. Genel muhasebe, ticaret muhasebesi, vergi yönetimi, nakit akımı, IFRS bilgisi konularında bilgi ve tecrübe sahibi olup, global finans bakış açışına sahip, sonuç odaklı, ekip yönetiminde aktif, iyi bir liderdir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 324,000 TL’dir.


Yazılım Uzmanı

1988 doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgisayar Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yazılım Uzmanı (NET yazılım uzmanı )olarak, Türkiye’nin önemli bankalarından birinde çalışmaktadır. Adayımız Üniversitedeki başarılı eğitim hayatı sonrasında Türkiye'nin önemli bankalarından birinde yazılım uzmanı olarak çalışmaya başlamış, burada yaptığı başarılı çalışmalarla ön plana çıkmış ve ekip içerisinde kıdemli pozisyona terfi etmiş olup İş Analisti olarak kariyerine devam etmek istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 115,000 TL’dir.
 


Dış Ticaret Müdürü

1977 doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Dış Ticaret Müdürü olarak çalışmaktadır. Uluslararası ticaret, dış ticaret operasyon süreçleri, transit ticaret ithalat ihracat ve lojistik konularında deneyimli olan adayımızın İngilizce bilgisi ileri seviyededir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 103,000 TL’dir.