01/12/2016

Mağaza Müdürü

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son işyerinde Mağaza Müdürü olarak çalışmaktadır. Satış danışmanlarına ürün eğitimlerinin verilmesi, P&L raporlamalarının hazırlanması, stok takibi ve mağaza yönetimi konularında tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 48.000 TL’dir.


Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı

1992 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü lisans derecesine sahip olan adayımız,son işyerinde İnsan Kaynakları Elemanı olarak çalışmaktadır. Aday ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olup sigorta sektöründe global bir firmada tecrübe edinmiştir. İk stajında operasyonel süreçlerde destek sağlayan aday çalışkan, sistemli, uyumlu, iletişim becerileri gelişmiş bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 50.000 TL’dir.


Project Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans ardından yurtdışında MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan aday, son işyerinde Project Manager olarak çalışmaktadır. Sektöründe dünya lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte olan adayımız üniversite eğitimin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmış olup yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 175.000 TL’dir.
 


Financial Controller

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü lisans ardından yurtdışında Accounting and Financial Management yüksek lisans diplomalarına sahip olan aday, son işyerinde Senior Associate olarak çalışmaktadır.
Big4 diye tabir ettiğimiz denetim firmalarından bir tanesinde 5 yıldır çalışmakta olan adayımız firma birleşmeleri, fon firmaları ile süreçlerin yönetilmesi, raporlamalarının yapılması, ticari analizler, yatırım analizleri gibi süreçlerin yürütülmesinde çalışmaktadır. Aynı zamanda kendisine bağlı projeye göre sayısı değişen ekipleri yönetmekte olan adayımız, IFRS raporlamaları, local GAAP raporlamaları, denetleme süreçleri, denetim süreçleri, finansal analiz, ödemeler, muhasebe ve finans denetim konularında uzmanlaşmış olup, SMMM belgesine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 108.000 TL’dir.


Proje Lideri

1978 yılı doğumlu olan adayımız, 13 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Makine Mühendisliği bölümünden lisans diplomasına sahip olan adayımız, son işyerinde Proje Lideri olarak çalışmaktadır.
Adayımızın otomotiv sektöründe uzmanlığı olmakla beraber, yeni ürün tasarımı ve projenin yönetilmesi üzerine son derece tecrübelidir. Otomotiv yan sanayiide farklı firmalarda tecrübe edinmesi ile tedarikçi süreçlerinin iyileştirilmesi, kalıp tasarımı ve ekip yönetimi konularında çalışma fırsatı yakalamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 132.000 TL’dir.
 


Business Development Manager

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Northeastern University MBA diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Business Development Manager olarak çalışmaktadır. Medikal cihaz, otomotiv ve telekomünikasyon sektöründe key account yönetimi, CRM süreçlerinin yönetimi, yurtdışı pazar araştırmasının yapılarak yurtdışı satış süreçlerinin yönetiminden sorumludur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180.000 TL’dir.