02/06/2017

Satış Müdürü

1976 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan adayımız, hızlı tüketim sektöründe Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır. Hem modern kanal hem de geleneksel kanal tecrübesine sahip olan adayımız distribütör yönetimi ve büyük ekipler yönetmek konusunda yetkindir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 200.000 TL’dir.


Elektrik Otomasyon Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

ODTÜ Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, bakım ve revizyon konularında çalışmakta olup SCADA programlama, devreye alma, iç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine çeşitli görevler almıştır. Şu anda üretim sektöründe 9 kişilik ekipten sorumlu olarak proje ve iyileştirme çalışmaları yapmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 94.000 TL’dir.


CFO

1974 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan adayımız, kariyerine denetim alanında tecrübe edinerek başlamıştır. Sonrasında çeşitli sektörlerde bütçe ve tahminleme, finansal analiz, start-up firma kuruluşu, sistemlerin kurulumu, IFRS, USGAAP, SAP, Hyperion ve Sun&Visions sistemlerinde uzmanlık edinmiş, hazine, satın alma, muhasebe, finans gibi farklı departmanlarda yönetim tecrübesi kazanmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 300.000 TL’dir.


Kıdemli İş Analisti

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, Finans sektöründeki tüm domainlerde analiz, test ve proje yönetimi süreçlerini yürütmüştür. Adayımız büyük bir çok sigorta şirketinin de önemli projelerinde tek analist olarak yer almıştır. Analitik, pozitif, kendini iyi ifade eden, liderlik özellikleri olan bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 132.000 TL’dir.


İç Satış Uzmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adnan Menderes Üniversitesinden mezun olan adayımız, tele satış ve müşteri yönetimi konusunda deneyimlidir. Telefonda zorluklarla başa çıkabilme konusunda tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 45.000 TL’dir.


Muhasebe Elemanı (Dönemsel)

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Jean Geiler MYO Muhasebe bölümünden mezun olan adayımız, yurtdışı ve yurtiçi çalışma deneyimine sahiptir. Genel muhasebe, bütçe ve banka takibi, maaş bordro takibi ve fatura süreçlerini yönetmiş olan adayımızın anadili Fransızca’ dır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 42.000 TL’dir.