03/03/2017

Yurt dışı Satış Mühendisi

1991 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İTÜ Makina Mühendisliği mezunu olan adayımız, mevcut iş yerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. Askerlik süresince satın alma, fiyat belirleme, proje hazırlama, projenin gerçekleştirilmesi esnasında ortaya çıkabilecek problemlerin öngörülmesi, çözülmesi ve pesonel yönetimi konusunda mühendisliği içeren görevler üstlenmiştir. Adayımız 2016 yılı içinde Ürdün ve Lübnan pazarında %20'lik büyüme katederek başarılı bir dönem geçirmiştir. Öğrenmeye açık, dinamik, kendini geliştirme konusunda hırslı, kariyerine satış alanında ilerleme konusunda isteklidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 76.000 TL’dir. 


Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü

1966 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Elektrik Bölümü diplomasına sahip olan adayımız, PLC, sürücü vb konularla ilgili bilgi ve tecrübe sahibidir. Uzun yıllar yöneticilik yapmış, finansal ve operasyonel yönetim konusunda tecrübe sahibi olmuştur. Satış sonrası yönetim sürecini kapsamlı ele alabilmektedir ve verimlilik odaklı yaklaşmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 132,000 TL’dir. 


Proje Müdürü

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız Bilgisayar Mühendisliği eğitimini yurt dışında tamamlamıştır. Sabancı Üniversitesi MBA programını tamamlayan adayımız sonra hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal bir çok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmış. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istiyor.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 220,000 TL’dir. 


CFO

1974 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan adayımız, çalışmakta olduğu şirketin mali yönetimini yürütmektedir. Adayımız, bütçeleme ve işletme planlama çalışmaları, mali programların oluşturulması koordine edilmesi ve değerlendirilmesi, vergi planlaması ve varlıkların korunması dahil olmak üzere şirketin bilgi sistemleri ile finansal ve yönetim bilgi sistemlerinde iyileştirmeler yapma konusunda deneyime sahipdir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 300,000 TL’dir.


Mağaza Müdürü

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Celal Bayar Üniversitesi İşletme mezunu olan adayımız, perakende sektörünün lider oyuncularından birinde Mağaza Müdürü olarak görev almaktadır. P&L raporlarının yapılması, karlılık kontrolleri, mağaza personelinin eğitimleri, operasyonun takibi ve yönetiminden sorumlu olarak çalışmaktadır. Adayımız liderlik vasfı güçlü, çözüm odaklı ve analitik bakış açısına sahiptir. İngilizce bilgisi ileri seviyededir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90,000 TL’dir.


Dönemsel Muhasebe Uzmanı

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Dumlupınar Üniversitesi İktisat mezunu olan adayımız, son işyerinde tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesi ve ay sonu kar-zarar raporlamalarının hazırlanmasından sorumludur. Global firma deneyimine de sahip olan adayımız genel muhasebe, vergi muhasebesi ve ihracat alanında deneyimlidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 72,000 TL’dir.