06/10/2016

CFO

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 19 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Amerika’daki bir üniversiteden İşletme lisans, Yeditepe Üniversitesi Finans Muhasebe ve Pazarlama Yönetimi yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde CFO olarak çalışmaktadır. Finansal yapı ve kredi linelarının oluşturulması, maliyetlerin ve alternatif finansman yöntemlerinin araştırılması, piyasa koşullarına göre hammadde alım ve hedging işlemlerinin raporlaması, bütçenin oluşturulması ve çeyrekler bazında revizyonu ve sapmaların takibi ve raporlanması, aylık maliyet ve karlılık raporlarının oluşturulması ve sunulması, muhasebe kapanışının ayın ilk 2 günde, IFRS kapanışının ise +4 günde yapılmasının sağlanması, KDV iadesi, ÖTV iadesi işlemlerinin takibi ve Vergi dairesi ile birebir yürütülmesi, yatırım fizibilitilerin CEO ve Holding’e sunulması, çeyrek bazda IFRS denetim raporunun çıkarılması, satın alma süreçlerinin ve ihale süreçlerinin denetlenmesi ve tüm muhasebesel ve finansal süreçlerin geliştirilmesi ile ilgili aktiviteler uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 370,000 TL’dir.
 


Project Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans ve MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Project Manager olarak çalışmaktadır. Sektöründe dünya lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte olan adayımız üniversite eğitiminin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 175,000 TL’dir.
 


Sales and Marketing Manager

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans ve MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Sales and Marketing Manager olarak çalışmaktadır. Adayımız demir çelik sektörünün önde gelen firmalarından birinde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak 6 kişilik ekibin yöneticiliğini yapmakta olup yurt içi ve yurt dışı olmak üzere iş geliştirmeden başlayarak, hizmetin müşteriye ulaşmasına kadar tüm süreçlerden sorumludur. Teknik alt yapısı güçlü, satış ve iş geliştirme yetkinlikleri gelişmiş, geniş müşteri portföyüne sahiptir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180,000 TL’dir.
 


Kalite Güvence Uzmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi Kimya yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kalite Güvence Uzmanı olarak çalışmaktadır. Üretim sektöründe yer almakla beraber, ISO 9001 kalite sisteminin kurulması ve merkez kadro / fabrikalar bünyesinde sürdürülebilirliğin tüm birimlerde etkin bir şekilde yönetilmesinden ve uygulanmasından sorumludur.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.