08/12/2016

İnsan Kaynakları Müdürü

1972 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaktadır. 20 yıllık bir iş tecrübesine sahip olan aday üretim yapan uluslararası firmalarda İnsan Kaynakları alanında iş deneyimine sahip olup özellikle İnsan Kaynakları sistemi kurma konusunda uzmanlaşmıştır. Son iş yerinde de işe alım, performans, eğitim, motivasyon, kariyer planlama ve ücret gibi temel insan kaynakları fonksiyonlarını yönetmek ve geliştirmek gibi İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarından sorumlu olup ayrıca iş güvenliği ve idari işlerde de deneyim sahibidir. İngilizcesi ileri düzeyde olan adayımız, fabrika ve mavi yaka işe alımı konusunda tecrübeli aynı zamanda kariyer yönetimi , performans değerlendirme, kariyer planlama, koçluk eğitimleri, iş güvenliği,Turquality çalışmaları ve yönetimi gibi uzmanlık alanları vardır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 150.000 TL’dir.
 


Dönemsel Yönetici Asistanı

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Almanca Öğretmenliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yönetici Asistanı olarak çalışmaktadır. Adayımızın hem yerel hem de global firmalarda, Türkiye'de ve yurt dışında asistanlık deneyimi bulunmakta olup paralelde birden fazla yöneticiyi asiste ettiği dönemler olmuştur. İngilizce'si ileri seviyede olmakla beraber genel itibariyle uyumlu, yapıcı, iletişim yönü güçlü, gelişime açık bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 74.000 TL’dir.
 


Bakım Yöneticisi

1979 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Makina Mühendisliği lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Bakım Onarım Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Makina Mühendisliği konusunda Yüksek Lisans diplomasına sahip olan aday hem yardımcı işletmeler hem de üretim makinaları bakım deneyimi vardır. Kariyerinin son 8 yılında ilaç sektöründe deneyim kazanmış olup, makina kurulumları, mevcut sistemlerin iyileştirilmesi konusunda deneyimlidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Medical Manager

1984 doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi Tıp lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Regional Medical Manager olarak çalışmaktadır. Yaklaşık 5 yıl klinisyen olarak çalışan adayımız, son 1 yıldır uluslararası bir ilaç şirketinde Bölgesel Medikal Müdürü olarak çalışmaktadır. Solunum ve onkoloji deneyimi bulunmakta olup özellikle KOL yönetimi konusunda oldukça deneyimli olan aday merkezi Medikal Müdür pozisyonlarını değerlendirmektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 190,000 TL’dir.
 


Executive Assistant

1987 doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Riga Technical University Uluslararası İlişkiler yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Executive Assistant olarak çalışmaktadır . İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olup, devlet düzeyinde toplantı organizasyonları yapmıştır. Yönetim kurulu başkanı özel asistanlığını yapmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 80,000 TL’dir.