09/06/2017

Marketing Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olan adayımız, telekom alanındaki çalışmaları süresince pazarlama analitiği tarafında kendisini kanıtlamış bir profildir. Adayımız ayrıca kampanya yönetimi, CRM sistemi yönetimi, geleneksel pazarlama anlanında da deneyim sahibidir. Temsil yeteneği güçlü olan adayımızın ekip yönetimi konusunda da deneyimi mevcuttur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 240.000 TL’dir. 


Accounting and Finance Manager

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Strayer Üniversitesi MBA bölümünden mezun olan adayımız, finansal raporlama, bütçeleme, banka ilişkilerinin yürütülmesi, vergi ve uyum, muhasebe, risk yönetimi, hazine işlemleri gibi konularda deneyim sahibidir. Aynı zamanda insan kaynakları, idari işler ve hukuksal süreçler ile de ilgilenmiştir. Adayımızın IFRS raporlama, US GAAP raporlama,TR GAAP, bütçe raporlama ve VUK alanlarında da tecrübesi mevcuttur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 130.000 TL’dir.


Bilgi Güvenliği Yöneticisi

1980 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Kocaeli Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, bilişim ve finans sektöründeki network ve güvenlik süreçlerinin yönetimi konusunda deneyim sahibidir. Adayımız, kaliteli ve iyi bir ekip yönetimi konusunda da tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 150.000 TL’dir.


Satınalma Müdürü

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Kocaeli Üniversitesi Makine bölümünden mezun olan adayımız, hızlı tüketim ve otomotiv sektörlerinde direkt ve indirekt satınalma süreçlerinde deneyimlidir. Son iş yerinde 15 milyon Euro'luk bütçeyi yönetmiş, toplamda 32 kişi kendisine raporlama yapmıştır. Global pazar trendleri, tedarikçi performans yönetimi konularında bilgi sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 166.000 TL’dir.