10/11/2016

Satış Mühendisi

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Teknik Üniversitesi Malzeme ve Metalurji Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. Adayımız son iş deneyiminde yerli ve yabancı müşteri yönetimi, teklif süreçleri, kendi satış hedeflerine ulaşabilmek adına bayi satış ekibiyle koordineli bir şekilde çalışma ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirilmesinden sorumlu olmuştur. Adayımız pazarlama ve satış yönetimi tecrübesi olan, aktif ve müşteri odakli bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90.000 TL’dir.
 


Lojistik Uzman Yardımcısı ( Dönemsel )

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Almanca Mütercim Tercümanlık lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde İthalat İhracat Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Gümrük evraklarının hazırlanması ve takibi, lojistik organizasyonları, siparişlerin SAP girişleri ve takipleri adayımızın uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 42.000 TL’dir.
 


SAP Project Manager

1980 doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri lisans, Üretim Yönetimi yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde SAP Project Manager olarak çalışmaktadır. Sektöründe Avrupa ve Orta Doğu'nun lideri olan bir firmanın IT ERP projelerini yönetmekte olan adayımız üniversite eğitiminin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok turizm ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız yeni arayışında SAP proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 250,000 TL’dir.
 


Servis Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Makina Mühendisliği lisans, Bilgi Üniversitesi İşletme yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Servis Mühendisi olarak çalışmaktadır. Kariyerine satış sonrası servis alanında devam etmek isteyen aday, garanti süreçlerinin takibi, müşteriye teknik desteğin verilmesi, servislerin denetlenmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek eğitimlerin verilmesi gibi konularda deneyimlidir. Otomotiv sektöründeki rollere ilgi duyan aday, gireceği kurumda azimli ve çalışkan yapısıyla katma değer sağlayacak niteliktedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 84.000 TL’dir.
 


Proje Finansmanı Müdürü

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kıdemli Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Enerji sektöründe proje finansman konusunda uzun yıllar deneyimli olan adayımız, finansal modellerin hazırlanması, finansal analizin yürütülmesi, uzun vadeli projelendirme, iş geliştirmeye destek olarak iş değerlendirmesi, bankalarla finans görüşmeleri, proje finansmanı, tüm yatırımlar için kurumsal finansman, tutanaklar, M&A işlemlerinden sorumlu olarak çalışmaktadır. Finansal analiz, ihracat finansmanı, kurumsal finansman, proje finansmanı, M&A işlemleri, banka finans işlemleri adayımızın uzmanlık alanlarıdır.


 Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 190.000 TL’dir.