11/08/2016

Assistant Sales Manager

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Assistant Sales Manager olarak çalışmaktadır. Uluslararası bir elektronik firmasının ticari satış yöneticisi olan aday, uzun yıllar yapı kimyasalları sektöründe satış ekiplerinde aktif rol aldıktan sonra sektörel bir değişiklik yapmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Muhasebe Uzmanı

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İşletme lisans diplomasına sahip olan aday, son iş yerinde Muhasebe ve Finans Uzmanı olarak çalışmaktadır. Muhasebe bilgisi, ETA, LOGO, SAP ve NETSIM adayın uzmanlık alanları arasındadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 55.000 TL’dir.
 


Üretim Müdürü

1969 doğumlu olan adayımız, 22 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği lisans, ardından İşletme yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Üretim Müdürü olarak çalışmaktadır. Optimum verimliliğin ve standartların korunması, geliştirilmesi, kalite standartları uygulaması, takibi ve kontrolü konularında tecrübeli olan adayımız, tesis yönetiminde kurulum aşamasından devreye alma süreçlerinin tamamlanmasına kadar ki evrelerde son derece kuvvetli yöneticilik yapabilir. Üretim, hijyen, verimlilik, kalite, güvenlik ve devamlılık prensipleri doğrultusunda tüm koordinasyonu sağlamak adayın uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 250,000 TL’dir.
 


Treasury Manager

1974 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi Ekonomi lisans, yurt dışından ise yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Senior Trader olarak çalışmaktadır. Aday global bir bankada Treasury Sales Unit biriminde FX pozisyon alınması, TL, USD ve EURO kurlarının ve swap kurlarının kote edilmesi, kurumsal fimaların iş hacimlerinin arttırılmasına yönelik hazine satış stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanması gibi görevlerde bulunmaktadır. Toplam 16 yıllık global bir bankada deneyimi olan adayın; hazine, fx ve para piyasası, risk yönetimi ve finansal kontrol gibi uzmanlık alanları bulunmaktadır. Bütçe hedeflerini 4 yıl boyunca üst üste tutturulması, hazine satış işlemlerinin 1 ml USD gerçekleştirilmesi, proje lideri olarak IT projesinde yer alınması gibi başarılara imza atmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 160.000 TL’dir.