11/10/2016

Pazarlama Uzmanı

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Turizm Otelcilik lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaktadır. Pazarlama, resepsiyon ve ofis yönetimi rolleri için değerlendirilebilecek üretken, çözüm odaklı bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 50.000 TL’dir.
 


Teknik Destek Mühendisi

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans ve yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Teknik Destek Mühendisi olarak çalışmaktadır. Adayımız Autocad proje çizimleri yapmış olup müşteri memnuniyeti üzerine çalışmıştır. Autocad bilgisi, detay çizim ve okumalarda tecrübe sahibidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 54.300 TL’dir.
 


Mağaza Müdürü

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Mağaza Müdürü olarak çalışmaktadır. Mağazanın düzen ve idaresinin sağlanması, mağaza ürün görsellerinin düzenlenmesi, personel eğitimlerinin verilmesi uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 60.000 TL’dir.
 


Yönetici Asistanı

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yönetici Asistanı olarak çalışmaktadır. Yurt dışı yazışmalar, İngilizce-Türkçe çeviriler, seyahat organizasyonları, raporlamalar uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 113.000 TL’dir.
 


Dönemsel Muhasebe Uzmanı

1990 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Muhasebe Asistanı olarak çalışmaktadır. Tüm muhasebe süreçlerine aktif olarak destek olan aday gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 32.000 TL’dir.