12/05/2017

Dijital Pazarlama Müdürü

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Başkent Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan adayımız, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdüre bağlı olarak çalışmaktadır. Ekip yönetiminde tecrübe sahibi olan adayımız, mobil uygulama, google, websitesi tarafında dijital anlamda tüm süreçlerde deneyim kazanmıştır. Adayımız promosyon kampanyaları ve diğer pazarlama süreçleri konusunda tecrübe sahibi olup, ajans yönetimi konusunda da deneyim sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 105.000 TL’dir 


Arge Müdürü

1978 yılı doğumlu olan adayımız, 17 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği ve MBA eğitimini tamamlayan adayımız , otomotiv yan sanayi sektöründe 8 yıl tasarım mühendisi olarak çalışmıştır. Ürün tasarımlarmı, prototip üretimlerin yapılması, müşteri onayı ve sürekli üretime kadar tüm süreçlerin yönetim ve takibinden sorumlu olmuştur. Adayımızın 8 yıllık deneyimi içerisin de 4 yılı AR-GE Yöneticisi pozisyonunda geçmiştir ve 28 kişilik ekibi yönetmiştir. Yeni iş alanlarını tespit edip proje merkezini yönetmek, yeni ürün gelişim süreçlerini yönetmek, gerekli Tübitak başvurularının yapılması ve takibi genel sorumlulukları arasında yer almaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 155.000 TL’dir.


Project Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve MBA eğitimini tamamlayan adayımız , Adayımız üniversite eğitiminin ardından hem yurt dışında hemde yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmış. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istiyor.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 175.000 TL’dir.


İdari İşler Görevlisi

1980 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun olan adayımız, yönetici asistanlığının yanı sıra ofis telefon trafiğinin yönetilmesi, ofis için gerekli satınalma işlemlerinin gerçekleştirilmesi, misafirlerin karşılanması süreçlerinden de sorumlu olmuştur. Çalıştığı son firmada İK olmadığı için özlük, personel motivasyon ve CV tarama süreçlerini de yürütmüştür. 9 yıl aynı firmada çalışmış olan adayımızın kurum bağlılığı yüksektir. Enerjisi yüksek, güler yüzlü, sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 45.000 TL’dir


Satış Danışmanı (Dönemsel)

1994 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümünden mezun olan adayımız, 3 ay süresince Amerika'ya gitmiş ve İngilizcesini geliştirmiştir. Üniversite ikinci ve üçüncü sınıfta perakende sektöründe Satış Danışmanı olarak part-time çalışmış ayrıca pazarlama ve dış ticaret alanlarında kısa süreli stajlarını tamamlamıştır. Pozitif yapısıyla ön plana çıkan adayımız, sahip olduğu motivasyon, enerji ve istekle kendini geliştirebileceği yeni iş fırsatlarına açıktır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 34.000 TL’dir