13/04/2016

Vergi Uzmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, İktisat bölümünden lisans derecesine sahiptir. Türkiye'nin tekstil sektöründe faaliyet gösteren en büyük şirketlerinden birinde kıdemli vergi uzmanı olarak çalışan adayımız, vergi denetimi, vergi mevzuatı alanlarında çalışmaktadır. Adayımız vergi denetimi ve vergi tasdik danışmanlığı konusunda tecrübelidir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 85.000 TL’dir.
 


Key Account Manager

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden lisans ve Pazarlama yüksek lisans derecelerine sahiptir. Mevcut iş yerinde Territory Manager olarak çalışan adayımız uluslararası bilgi teknolojileri firmasında müşteri yönetimi ve bölge satış müdürü rollerinde başarılı bir çalışma yürütmüştür. Adayımız özellikle bilgi teknolojileri sektöründe büyük müşterilerinin yönetimi, mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni müşteri kazanımı alanlarında tecrübelidir ve çok iyi derecede ingilizce bilmektedir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 145.000 TL’dir.
 


IT Manager

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 16 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden lisans derecesi olan adayımız, mevcut iş yerinde IT Operations&Infrastructure Manager olarak çalışmaktadır. CIO'ya raporlayan adayımız, IT bütçeleme, planlama, help desk yönetimi, servis yönetimi, proje yönetimi, ERP talep yönetimi, iş süreçleri danışmanlığı, IT kaynaklarının yönetilmesi süreçlerinde çalışmaktadır. Bu süreçleri kendisine bağlı çalışanlar ile yürütmektedir. Ayrıca, IT stratejileri, proje yönetimi, ERP (SAP), alt yapı yönetimi alanlarında tecrübelidir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 240.000 TL’dir.
 


İnsan Kaynakları Müdürü

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden lisans derecesine sahiptir ve Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek lisans programına devam etmektedir. Mevcut iş yerinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışan adayımız, İK süreçlerinin geliştirilmesi, global stratejiler doğrultusunda şirketin yeniden yapılandırılması, işe alım, eğitim, performans yönetimi, ücretlendirme ve yan haklar prosedürlerinin hazırlanması ve uygulanmasından sorumludur.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180.000 TL’dir.
 


Fabrika Müdürü

1975 yılı doğumlu olan adayımız, 19 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
İstanbul Tenik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden lisans derecesi bulunan adayımız, son pozisyonunda fabrika müdürlüğü görevini yürütmüştür ve tesisin yeniden yapılandırılması, üretim, kalite, bakım gibi tüm fabrika operasyonlarının kurgulanması ve tesisin global standartlara ulaşması için gereken tüm çalışmalardan ve ekiplerin yönetilmesinden sorumlu olmuştur. Görevinin son bir yılında Genel Müdür Vekili görevini de üstlenmiş, bütçe sorumluluğu, iş geliştirme faaliyetleri ve maliyet optimizasyonu konularında aktif çalışmıştır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 285.000 TL’dir.