14/07/2016

Eğitim Proje Sorumlusu

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son işyerinde Operasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır
Adayımız, Suriyeli mültecileri korumaya yönelik çalışmalarda yer almak, Dünya Mülteciler Günü için proje hazırlık aşamasında görev almak ve Arapça tercümanlık yapmak gibi tecrübelere sahiptir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 97.000 TL’dir.
 


Satış Direktörü

1980 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


MBA diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Direktörü olarak çalışmaktadır.
Direkt Yönetim Kurulu’na raporlama yapan adayımız, inşaat sektöründe uzun yıllar satış ve pazarlama deneyimi kazanmış olup, firma satış cirolarına çok önemli katkıları olmuştur. Başarı ve sonuç odaklı olan adayımızın etkin ve verimli ekip yönetim tecrübesi vardır. Adayın uzmanlık alanları arasında satış, pazarlama, müşteri ve ekip yönetimi bulunmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.
 


Project Manager

1983 doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Adayımız, yurtdışında bir üniversiteden Bilgisayar Mühendisliği ve Sabancı Üniversitesi MBA programı diplomalarına sahiptir. Son iş yerinde Project Manager olarak çalışmaktadır.
Sektöründe Dünya Lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte olan adayımız, yurt dışında aldığı eğitimin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmış olup yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200,000 TL’dir.
 


Üretim Müdürü

1972 yılı doğumlu olan adayımız, 23 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Makine Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Üretim Müdürü olarak çalışmaktadır.
Adayımız, bakım onarım, sistem kurma, üretim süreçlerinde iyileştirmelerin yapılması, vardiyalı sistemin aktif ve verimli çalışması, kalite sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi konularında son derece tecrübelidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 240.000 TL’dir.


İnsan Kaynakları Müdürü

1969 yılı doğumlu olan adayımız, 22 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans, Özel Hukuk alanında da yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaktadır.
Tekstil , İnsaat ve yapı marketleri gibi sektörlerde deneyimleri bulunan adayın aynı zamanda yurtdışı tecrübeleri de bulunmaktadır. İnsan Kaynakları departmanının kurulması ve tüm süreçlerinin tamamlanmasını gerçekleştirmiştir. İngilizce ,Fransızca ve Arapça dillerine hakim olan adayımız organizasyonel gelişim, performans yönetimi, işe alım, bordro süreçleri, start-up tecrübesi, alt işveren süreçleri konularında uzmanlaşmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 240.000 TL’dir.