14/07/2017

Merchandising Manager

1978 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, son iş yerinde sırasıyla Merchandiser, Senior Merchandiser ve Merchandising Manager rollerinde çalışmıştır. Global firma tecrübesi olan adayımız tekstil alanında da sourcing tecrübesine sahiptir. Ekip yönetimi konusunda deneyimli ve iyi seviyede İngilizce bilgisi bulunmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 216.000 TL’dir.


Proje Yöneticisi

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, robotik alanda satış sonrası devreye alma ve saha servis uygulamaları konusunda deneyim kazanmıştır. Satış öncesi müşteri beklentilerinin alınması, proje geliştirilmesi ve satış sonrası kurulum-devreye alma süreçlerini yönetmiştir. Ekip yönetimi konusunda tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 132.000 TL’dir.


Senior Software Developer

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, gömülü yazılım ve nesne odaklı yazılım geliştirme konusunda deneyimli ve farklı yazılım dillerini kullanarak geliştirmeler yapabilmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.


Mağaza Müdürü

1993 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan adayımız, eğitim hayatından sonra kariyerine perakende sektöründe yön vermek istemiş ve Yönetici Adayı olarak perakendenin güçlü oyuncularından birinde çalışmaya başlamıştır. 2 aylık eğitiminden sonra Mağaza Müdürü görevine devam eden adayımız, 12 kişilik ekibin yönetilmesi ve mağaza operasyonunun yönteminden sorumlu olarak çalışmıştır. 1 yılın sonunda kurumsal tatminsizlik sebebiyle firma ile yollarını ayıran adayımız şuan yeni iş önerilerini değerlendirmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 70.000 TL’dir.