16/03/2017

Dijital Pazarlama Uzmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Pazarlama İletişimi (İngilizce) mezunu olan adayımız, sonrasında Galatasaray Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce) bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Sektörünün önde gelen firmalarından birinde rakip analizleri, yıllık pazarlama bütçelerinin hazırlanması ve yönetimi, marka iletişim projeleri, etkinlik yönetimi, web sitesi içerik oluşturma, sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi, mailingler, uluslararası web sitesi çalışmaları, ölçümleme süreçleri, SEM, SEO, Adwords hesaplarının yönetimi, ajans ilişkileri, basın bültenleri için içerik oluşturma konularında sorumluluklar üstlenmiştir. Adayımızın iletişim ve ifade becerisi güçlüdür, iş odaklı ayrıca iç motivasyon ve enerjisi de yüksektir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 104.000 TL’dir.


Proje Mühendisi

1990 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, elektrik bakım ve otomasyon konusunda uzmanlaştıktan sonra iklimlendirme ve enerji sektöründe Proje Birim Yöneticisi olarak çalışmıştır. Satış sonrası saha uygulamalarının tümünden sorumlu olan aday iş takibi yüksek ve sonuç odaklı bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90,000 TL’dir.


Senior Software Developer

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, yazılım kariyerinde özellikle Open Source tarafında Türkiye için az görülmüş teknolojilerle ilgilenmiştir, bunun yanında C++, Java ve C tarafında kendini oldukça geliştirmiştir. Türkiye'nin büyük kurumsal bir çok projesinde geliştirici ve yönetici olarak görev almıştır. Senior Full Stack Developer ve Direktör olarak bu projelerde çok önemli katkılar sağlamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 170,000 TL’dir.


Compliance and Internal Controller

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Political Science and International Relations bölümünden mezun olan adayımız, çalışmakta olduğu şirkette Compliance and Internal Controller pozisyonunda yıllık iç denetim planı çerçevesinde, iç denetim standartlarına uygun olarak operasyonel süreçlerin verimlilliğini, yasal mevzuata uyumunu, güvenilirliğini değerlendirerek çalışmalarını yürütmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200,000 TL’dir.


Doküman Yönetimi Görevlisi

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan adayımız, son iş yerinde Back-Office Yetkilisi olarak görev yapmıştır. İç müşteri yönetimi ve insan ilişkileri yönü kuvvetli olan adayımız, kargo ve evrak takibinin yapılması, iç yazışmalara ilişkin bilgilerin kayıt altına alınmasında etkin rol almıştır. Ms office programlarının kullanımı ve ofis araçlarının kullanımı konusunda tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 32,000 TL’dir.


Üst Düzey Yönetici Asistanı (Dönemsel)

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Kennesaw State University İşletme mezunu olan adayımız, eğitim sürecinde sektör lideri otellerde Ön Büro Şefi olarak çalışmıştır. İngilizcesi bilgisi ileri düzeydedir. Türkiye’ ye döndüğünde organizasyon firmalarında Direktör rolünü üstlenmiştir. Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak da çalışan adayımız, Yönetim Kurulu üyesinin asiste edilmesi, günlük ajanda takibinin yapılması, toplantı, seyahat, konaklama gibi organizasyonların gerçekleştirilmesi, mail trafiğinin yönetilmesi, evrak takibinin ve çevirilerinin sağlanması gibi asistanlık süreçlerinin yanı sıra, yöneticisinin kişisel işlerine de destek olunması noktasında aktif rol oynamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 102,000 TL’dir.