16/06/2016

SAP Project Manager

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Ekonometri lisans derecesine sahip olan adayımız, Türkiye’nin önde gelen firmalarında SAP alt yapılarının kurulmasında ve süreçlerin iyileştirilmesinde önemli sorumluluklar üstlenmiştir. Yurt dışı iştirakları olan global iki markanın ürünlerini üreten bir tekstil firmasının, Türkiye’de ki ve yurt dışındaki SAP süreçlerinin yönetilmesinde görev almıştır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 190.000 TL’dir.
 


Project Manager

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız lisans eğitimini Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.
Enerji sektöründe uzun süre tecrübe edinmiş, özellikle RES ve GES lisanslı ve lisanssız anahtar teslim projelerde çalışan adayın uzmanlık alanları arasında proje tasarımı, proje yönetimi, fizibilite çalışmaları ve ihale süreçlerinin yönetimi bulunmaktadır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 130.000 TL’dir.
 


Satış Müdürü

1982 doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Bilkent Üniversitesi’nden lisans derecesine sahip olan aday, şu anda global bir brokerlik firmasında Multi Business Clients alanında inşaat, otel grupları ve elementer alanda çalışmalarına devam etmektedir. Genel Müdür’e bağlı olarak çalışan aday, geçen sene hedeflerinin %110’unu gerçekleştirmiştir. Adayımız, satış ve başarı odaklı olup, müşteri yönetiminde çok etkin ve verimli ilişkiler sürdürmektedir. Satış, iş geliştirme uzmanlık alanları olup, sigorta sektöründe tecrübelidir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200,000 TL’dir.
 


İnsan Kaynakları Müdürü

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans diplomasına ve yurt dışında bir üniversiteden MBA diplomasına sahiptir.
Global bir mühendislik firmasında ekip yöneten aday, İnsan Kaynakları departmanının kurulması ve tüm süreçlerinin tamamlanmasını gerçekleştirmiş, direkt olarak ülke GM ve Orta Doğu İnsan Kaynakları Yöneticisi'ne raporlama yapmıştır; organizasyonel gelişim, performans yönetimi, işe alım, bordro süreçleri, start-up tecrübesi, alt işveren süreçleri konularında uzmanlaşmıştır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 170.000 TL’dir.
 


Bölge Satış Uzmanı

1990 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler diplomasına sahiptir.
Aday uluslarası bir FMCG firmasında, yerel zincir ve ulusal zincir mağazalarından sorumlu Bölge Satış Uzmanı olarak çalışmaktadır. Sorumlu olduğu bölgede mağazaların yıllık anlaşmalarının kontrolü, tanzim teşhir çalışmalarının yapılması ve ürün penetrasyonlarının kontrol edilmesinden sorumlu olup Bölge Müdürü’ne bağlı çalışmaktadır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 72.000 TL’dir.