16/06/2017

Product & Business Development Manager

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

University of Lille International Management bölümünden mezun olan adayımız, dayanıklı tüketim sektörünün önde gelen global firmalarından birinde ürün yönetimi ve iş geliştirme üzerine çalışmaktadır. Adayımız satış planlama ile kariyerine başlamış, kilit müşteri yönetimi, ürün yönetimi ve iş geliştirme alanlarında tecrübe edinmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 145.000 TL’dir.


Muhasebe Müdürü

1971 yılı doğumlu olan adayımız, 21 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bahçeşehir Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi bölümünden mezun olan adayımız, 4 Grup şirketinin muhasebe ve idare süreci (yasal mevzuat çerçevesinde doğru muhasebe kayıtlarının temin edilmesi, üst yönetime dönemsel raporlama yoluyla bilgi vermek, devlet kurumlarının yasal yükümlülüklerini zamanında yerine getirilmesini sağlamak için çalışanları yönlendirmek ve denetlemek) şirketler arası işlemler, sermaye düzenlemeleri, şirket kuruluşları, birleşmeler ve devralmalar, dönem başı, dönem sonu/yıl sonu işlemlerinin açılış ve kapanışı konularında tecrübe sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 280.000 TL’dir. 


Bilgi Teknolojileri Müdürü

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Muğla Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olan adayımız, üretim, telekomünikasyon ve bilişim sektöründeki önemli firmaların teknoloji, yazılım ve sistem ekiplerinin yönetilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 140.000 TL’dir.


Mağaza Müdürü

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olan adayımız, mağaza operasyonu, stok/sipariş yönetimi, ekip çalışması ve görsel düzenleme alanında yetkindir. Adayımız ileri seviyede İngilizce bilgisine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 75.000 TL’dir.


Dönemsel Muhasebe Elemanı

1991 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Balıkesir Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan adayımız, finansal operasyonel işlemler, yasal beyannameler, BA/BS mutabakları ve E-fatura takibi süreçlerini yürütmektedir. Adayımız SAP ve Logo, Tiger eğitimleri ve sertifikasına sahiptir. İleri seviyede excel bilmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 35.000 TL’dir.