17/11/2016

Mağaza Satış Danışmanı

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Görsel İletişim Tasarımı lisans diplomasına sahip olan adayımız, son işyerinde Satış Danışmanı olarak çalışmaktadır. Tekstil sektöründe Mağaza Satış Danışmanı rolünde deneyimli olan adayımız, mağaza görsel düzeni, müşteriyi doğru ürüne yönlendirme konularında tecrübelidir. İngiltere'de Moda Tasarımı eğitimi almış olup İngilizcesi ileri seviyededir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 45.000TL’dir.
 


Dönemsel Muhasebe Uzmanı

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kıdemli Muhasebe Uzmanı olarak çalışmaktadır. Adayımız son işyerinde holding bünyesindeki 3 firmanın genel muhasebe süreçlerini paralel olarak yürütmüştür. Muhasebe sistemleriyle ilgili IT departmanı ile birlikte iyileştirme ve geliştirme süreçlerinden sorumlu olmuştur. Adayımız 2003 yılından bu yana SAP ve Logo kullanmakta olup, görev tanımının dışında firmaya katkı sağlayacak sorumlulukları alan, kurumsallığa önem veren ve farklı yapılara uyum sağlayabilecek, kuruma bağımlılığı yüksek, güvenilir, çalışmayı ve işini seven bir adaydır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 60.000 TL’dir.
 


Project Manager

1983 doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Adayımız, yurtdışında Bilgisayar Mühendisliği ardından Sabancı Üniversitesi MBA diplomalarına sahiptir. Son iş yerinde Project Manager olarak çalışmaktadır.
Sektöründe Dünya Lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte olan adayımız, yurt dışında aldığı eğitimin ardından hem yurt dışında hemde yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmış olup yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 220,000 TL’dir.
 


CFO

1969 yılı doğumlu olan adayımız, 24 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde CFO olarak çalışmaktadır. Finansal yapı ve kredi linelarının oluşturulması, banka ve finansal kuruluşlar ile toplantıların yapılması, maliyetlerin ve alternatif finansman yöntemlerinin araştırılması ve maliyetlerin azaltılması, teminat yapılarının düzenlenmesi, piyasa koşullarına göre hammadde alım ve Hedging işlemleri ve raporlaması, piyasa ve market analizi ve öngörüleri adayımızın yürüttüğü süreçler olup, bütçenin oluşturulması ve çeyrekler bazında revizyonu ve sapmaların takibi, raporlanması, exim bank kredileri, audit ve tax consulting işlemleri ve tüm muhasebesel ve finansal süreçlerin geliştirilmesi ile ilgili aktiviteler uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 300.000 TL’dir.
  


Marketing Manager

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Sabancı Üniversitesi İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Marketing Manager olarak çalışmaktadır. Perakende sektöründe pazarlama stratejileri, marka yönetimi, kurumsal iletişim, e-ticaret alanlarında deneyim sahibidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 160.000 TL’dir.