18/05/2017

Üretim Müdürü

1976 yılı doğumlu olan adayımız, 13 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, otomotiv yan sanayiinde üretim odaklı pozisyonlarda görev almıştır. Adayımız üretimin yanı sıra bakım ve relokasyon süreçlerinden de sorumlu olup çalıştığı şirketlerde verimlilik esaslı üretim tekniklerine odaklanmıştır. Proje bazlı üretimde deneyimli olan adayımız, proseslerin tasarlanması, geliştirilmesi, yatırım kararları için fizibilite çalışmalarının yapılması konularında görev üstlenmiştir. Son iş yerinde proje yatırımlarından sorumlu Mühendislik Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 150.000 TL’dir.


Muhasebe Müdürü

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamlayan adayımız, muhasebe ve vergi süreçlerinin belirlenmesi ve yönetilmesi, Stratejik Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında ithalat süreçleri, KDV iade, vergi ve muhasebe sisteminin kurulması ve yönetimi alanlarında deneyim sahibidir. Adayımız ayrıca beyannameleri kontrol edilmesi ve onaylanması, proje finansman, finans, bütçe ve raporlama süreçlerine destek verilmesi, SAP'de muhasebe sisteminin kurulması ve tüm resmi kurumlarla ilişkilerin yürütülmesi alanlarında deneyimlidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 192.000 TL’dir.


Kıdemli İş Analisti

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 5,5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Ululuslararası Siyaset Bilimi mezunu olan adayımız, sigorta sektörünün en büyük yazılım firmalarından birinde 3 yıl süresince çok önemli finans projelerine iş analisti olarak destek vermiştir. Ayrıca analitik ifade gücü yüksek, hızlı öğrenen ve yeni kültüre adaptasyonu kuvvetli bir adaydır. IT ve finans sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimleri açısından kayda değer bir profile sahipdir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 100.000 TL’dir.


Resepsiyonist

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan adayımız, İngilizce ve Fransızca'yı akıcı konuşmaktadır. Detaycı, dikkatli, titiz çalışabilen bir profildir. Memnuniyet ve koordinasyon becerisini ofis rollerinde değerlendirmeyi hedeflemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 60.000 TL’dir.


İnsan Kaynakları Uzmanı (Dönemsel)

1992 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu olan adayımız, sonrasında İnsan Kaynakları alanında yaptığı stajlarda duygusal zeka, performans ölçümleme, motivasyon gelişimi, aktif işe alım ve kariyer günü organizasyonları süreçlerini yürütmüştür. Son iş yerinde İnsan Kaynakları Asistanı olarak görev alan adayımız kişisel gelişime önem veren, prezantabl, iletişim yönü güçlü bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 45.000 TL’dir.