18/08/2016

Satış Müdürü

1982 doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kredi Tahsis Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Son iş deneyiminde risk izleme, finansal tablo analizi, konsolidasyon uygulamaları ve kredi analizi alanlarında deneyim sahibidir. Önceki iş deneyimlerinde ise bankacılık ve faktöring sektörlerinde satış ve müşteri ilişkileri yönetimi alanında çalışmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120,000 TL’dir.
 


Üretim Müdürü

1967 yılı doğumlu olan adayımız, 26 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Hacettepe Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Özel Projeler Müdürü olarak çalışmaktadır. Aday son iş tecrübesinde, üretim müdürü olarak başladığı görevinde, oteller, konutlar, konferans merkezleri, hastanelere yönelik projeli işlerin takibi, üretimin zamanında yapılabilmesi için ekiplerin koordine edilmesi konularında çalışmaktadır. Uzun yıllar mobilya sektöründe çalışan aday, hem seri üretimde hem de projeli üretimde, üretim yönetimi ve ekip sevk idaresi konularında tecrübelidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 280.000 TL’dir.
 


Yazılım Uzmanı

1986 doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgisayar Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktadır. Adayımız, Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi için Web tarafındaki geliştirme süreçlerini yapan ekibin bir parçası olarak C# Asp.net teknolojilerini kullanmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 80,000 TL’dir.
 


Bütçe ve Raporlama Yetkilisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yeditepe Üniversitesi İşletme lisans daha sonra İşletme- Muhasebe yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Bütçe ve Raporlama Yetkilisi olarak çalışmaktadır. Kariyerine en büyük dört denetim şirketlerinden birinde asistan pozisyonu ile başlayan aday, 1,5 yıl boyunca vergi yönetimi tarafında görev almıştır. Sonrasında denetim tarafına geçmiş olup, yerli ve yabancı firmaların denetimlerinden sorumlu olmuştur. Üç yıldır reel sektörde Finansal Analiz ve Raporlama biriminde görev alarak orta düzey yönetici pozisyonundadır. IFRS, SOX, US GAAP konularında uzman olan adayımız, SPK lisansı ve SMMM belgelerine sahip olup SAP bilmektedir, İngilizce bilgisi ileri düzeydedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Satış Müdür Yardımcısı

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Endüstriyel elektronik lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Müşteri ilişkileri yönetimi, kriz yönetimi, saha satış adayın uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 45.000 TL’dir.