20/04/2017

Satış Mühendisi

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, Teknik Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. Başta Ege Bölgesi olmak üzere çalışmakta olduğu üretici firmalara her türlü teknik desteği vermektedir. Adayımız, müşteri ilişkilerinin sürekli olarak devam ettirilmesi, deneme çalışmaları ile paralel olarak süreç iyileştirme çalışmaları yapılması, gerekli teklif ve raporlamaların hazırlanıp müşteriye sunulmasından sorumludur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 78.000 TL’dir. 


CFO

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 18 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

ODTU Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi mezunu olan adayımız, finansal raporlama, bütçeleme, vergi ve uyum, muhasebe, risk yönetimi, hazine işlemleri gibi konularda deneyim sahibidir. Çok fonksiyonlu çalışmakta olup yönetim kurulunda stratejik kararlar almaktadır. Inovatif, vizyoner, stratejik oynayan, güçlü iletişim kurabilen adayımız, aynı zamanda İnsan Kaynakları fonksiyonlarında da ekibini geliştiren ve yön veren bir lider konumundadır. Denetim ve vergi tecrübesinin ardından, bütçe ve raporlama, muhasebe ve vergi konusundaki deneyimlerini mevcut görevinde aktif bir şekilde kullanan adayımız, 20 kişilik bir organizasyonu ve 2 bölgeyi yönetmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 350.000 TL’dir.


Satış Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yurtdışında Endüstri ve Makina Mühendisliği çift anadal eğitimini alan adayımız, sonrasında Üretim Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Adayımız endüstriyel üretim ve satış konularında tecrübeli olmakla beraber, iyi derecede Almanca ve İngilizce dil bilgisine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 90.000 TL’dir.


Software Development Team Leader

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, Türkiye'nin önde gelen E-Ticaret firmalarından birinde yazılım ekibini yönetmektedir. Özellikle core Java bilgisi ve sistem deneyimine sahiptir. Adayımız çalışmakta olduğu firmaya yazılım geliştirici olarak başlamış, 7 sene içerisinde yaptığı projeler, ekibin doğru yönlendirilmesi ve yazılım alt yapısının modernize edilmesi ile teknoloji tarafında önemli bir lider haline gelmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 200.000 TL’dir.


Kurumsal Satış Uzman Yardımcısı

1994 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Sakarya Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan adayımız, Forex alanında faaliyet gösteren kurumda potansiyel yatırımcıların takibi ve satış hedeflerinin realize edilmesinde başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 40.000 TL’dir.


Üst Düzey Yönetici Asistanı (Dönemsel)

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan adayımız, Firma sahibinin asiste edilmesi, toplantı, seyahat, konaklama organizasyonlarının yapılmasının yanı sıra yöneticisinin ve ailesinin kişisel işlerini de yürütmüştür. Rezervasyon ve organizasyonel işlemlerin gerçekleştirilmesi noktasında aktif rol oynayan adayımız, kişisel asistanlık süreçlerinde de görev almıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 54.000 TL’dir.