21/04/2016

Senior Accountant

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden lisans derecesine sahip olan adayımız, halihazırda, senior accountant olarak çalışmaktadır. Son 3 yıldır Japonya menşeli global bir otomotiv firmasında çalışan adayımız, maliyet muhasebesi, vergiler, mutabakatlar, nakit akışları, raporlamalar konularında uzmanlaşmıştır. IFRS tabloları hakkında bilgisi vardır. Ayrıca ekip yönetimi, SAP ve Logo programlarına hakimdir. İleri derecede ingilizce bilmektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 84.000 TL’dir.
 


Ürün Müdürü

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Adayımız, Koç Üniversitesi Kimya ve Biyoloji Mühendisliği bölümünden lisans diploması almıştır. Halen Junior Ürün Müdürü olarak çalışan adayımız, anne ve bebek beslenmesi alanında ürünlerin lansman süreçlerini yürütmüş, pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, pazar ve rakip analizleri, tanıtım materyallerinin oluşturulması ve kongre katılımları ile ilgili alanlarda aktif rol almıştır. Adayımızın, İlaç sektörüne yönelik spesifik pazarlama tecrübesi bulunmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 80.000 TL’dir.


ABAP Danışmanı

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama lisans eğitimi alan adayımız, mevcut iş yerinde ABAP Danışmanı olarak çalışmaktadır. Adayımız, son firmasında SAP ABAP dışında, e-defter projelerinde de yer almış, genel olarak SD, MM, FI, CO ve PP modüllerinde çalışmıştır. SAP'nin hemen hemen tüm modellerinde proje geliştirmesi yapmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Muhasebe Uzmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans bölümünden lisans derecesine sahip olan adayımız, mevcut iş yerinde Muhasebe Uzmanı olarak çalışmaktadır. Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, muhasebe süreçleri, vergi yönetimi, nakit akımı, global finans bakış açışı alanlarında tecrübeye sahiptir. İyi seviyede ingilizce bilgisi olan adayımız, yurtdışı raporlama, KDV beyannemelerinin hazırlanması, BA/BS mütabakatları, cari hesap kontrolleri konusunda deneyimlidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 72.000 TL’dir.
 


Teknik Koordinatör

1964 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Makina Mühendisliği bölümünden lisans derecesi bulunan adayımız, hali hazırda çalıştığı holding bünyesinde gerçekleşen tüm teknik ve operasyonal süreçlerin yönetiminden, ayrıca mühendislik, ve anahtar teslim projelendirmeden sorumludur. Adayımız, yönetim, teknik(mekanik/elektrik), tesis ve işletme alanlarında tecrübesi vardır.


Adayımızın yıllık maaş bekentisi brüt 300.000 TL’dir.