21/07/2016

İthalat Uzmanı

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Tedarik Zinciri Yönetimi yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde İthalat Operasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır. Aday çalışmakta olduğu firmanın Çin, Meksika, Amerika, Danimarka ve Fransa’daki fabrikalarında ürünlerin ithalat operasyonlarının yönetilmesi ve siparişlerin planlanması süreçlerinden sorumlu olup Operasyon Müdürü'ne bağlı çalışmaktadır. Adayımız aylık yaklaşık 20 ihracat dosyası ile ilgilenmektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 70.000 TL’dir.


İş Analisti

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Endüstri Mühendisliği lisans, Galatasaray Üniversitesi MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde İş Analisti olarak çalışmaktadır. Önde gelen bankalardan birinde 2 yıldır çalışmakta olan adayımız üniversite eğitiminin ardından, iki bankanın iş analistliği görevlerinde bulunmuş olup, proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız iş analisti pozisyonunda görev almak istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 84.000 TL’dir.
 


Planlama Mühendisi

1985 doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Endüstri Mühendisliği lisans ve İstanbul Üniversitesi Teknoloji ve Sanayi İktisadı bölümünden yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Planlama Mühendisi olarak çalışmaktadır.
Aday son iş yerinde endüstriyel tesislerin inşaat projesi için üst yönetime teknik ve mali raporlamaları yapmak ve bütçe revizyon çalışmalarını yürütmek, bütçe ve nakit akış tablolarını oluşturmak, haftalık ve aylık standart raporlarını oluşturmak vardır. Aday üretim odaklı firmalarda, üretim planlama, sipariş ve stok yönetimi, raporlama, ERP proje yönetimi konularında tecrübe edinmiş olup sistem kurma veya varolan süreçlerin iyileştirilmesi için çalışmalar yapmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 85,000 TL’dir.
 


Kıdemli Raporlama Uzmanı

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


ODTÜ’den lisans ve Kanada’daki bir üniversiteden Risk Yönetimi yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız son iş yerinde Kıdemli Raporlama Uzmanı olarak çalışmaktadır. Adayımız global bir bankada bütçe ve raporlama kıdemli uzmanı olarak, karlığın ölçülmesi ve artırılması, risk ve fırsatların değerlendirilmesi, karlılık gelişimi, üst yönetime verimli ve uygun bilgi iletişiminin sağlanması, analitik sonuçların iletilmesi, gerçekleşen bütçe maliyetlerinin kontrol edilmesi, global raporlamaların uygun ve verimli olarak yönetilmesi, yorum ve tavsiyelerin yer aldığı aylık, 3 aylık, yıllık iç ve dış raporlamaların hazırlanması görevlerini üstlenmektedir. Toplam 9 yıllık finans sektörü tecrübesi bulunan adayın denetim sektöründeki geçmiş tecrübeleri nedeniyle muhasebe süreçlerine hakim, global bankalardaki raporlama ve bütçe konusunda uzman olmakla beraber, yurtdışında öğrenimini tamamlaması ve global firmalarda yabancılara bağlı olarak çalışmakta olduğu için akıcı İngilizce bilgisi bulunmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180.000 TL’dir.
  


İthalat Uzmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır.
Adayımız, inşaat sektörü, makine sektörü, endüstriyel satış, proje satış süreçlerini yürütme, yeni müşteri kazandırma konularında son derece tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 80.000 TL’dir.