22/06/2017

Product Manager

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi MBA İşletme mezun olan adayımız, ilaç sektörünün önde gelen firmalarından birinde Ürün Müdürü pozisyonunda tecrübe sahibidir. Ticari pazarlama tarafı çok güçlü olan adayımız çalışmalarında özellikle reklam ajansları ile süreç yürütmüştür. OTC alanında, pazarlama ve marka&ürün bilgisiyle alanında kariyerine devam etmek konusunda kararlıdır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.


Yetenek Yönetimi ve Gelişim Müdürü

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 13 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan adayımız, bireysel gelişim alanlarının iyi yönetilmesi konusunda müdür seviyesi ve diğer çalışanlara yetenek yönetimi ve buna bağlı olarak iş performanslarının arttırılması konusunda destek verilmesi, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Doğu Akdeniz Bölgesi, Ukrayna ve Suudi Arabistan bölgesinin yönetimi, ilgili analizlerin yapılarak eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi alanlarında tecrübe sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 270.000 TL’dir. 


Java Developer

1990 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Yazılım Mühendiliği bölümü yüksek lisans mezunu olan adayımız, bilişim ve finans sektöründeki farklı firmalarda java yazılım uzmanılığı konusunda kendisini geliştirmiştir. Java teknolojilerine oldukça hakim bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 80.000 TL’dir.


Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

1974 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, bakım, yedek parça, stok yönetimi, servis organizasyonunun oluşturulması ve denetimi konularında tecrübe edinmiştir. Adayımız yönettiği ekiple birlikte 50 adet servis noktasının yönetiminden sorumlu olmuştur. Servis satışlarının arttırılması, garanti giderlerinin düşürülmesi gibi konularda çalışmalar yapmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 170.000 TL’dir.  


Bölge Satış Yöneticisi

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, kariyerine Satış Mühendisi olarak başlamış ve 4 sene farklı mühendislik firmalarında çalışmıştır. FMCG sektörüne geçiş yapan adayımız son çalıştığı firmada geleneksel kanaldan sorumlu Bölge Yöneticisi olarak bayi yönetimi, bayi satış temcilcilerinin yönetimi, sell in sell out çalışmalarının yapılması, route düzenlemeleri ve saha satış analizleri konusunda deneyim kazanmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90.000 TL’dir.