22/09/2016

Üst Düzey Yönetici Asistanı

1969 yılı doğumlu olan adayımız, 27 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Amerikan Sekreterlik Okulu Yönetici Asistanlığı ve İşletme Yönetimi lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde CEO Asistanı olarak çalışmaktadır. Yönetim Kurulu Başkanlığı Asistanlığı, yurt dışı yazışmalarının yürütülmesi, yönetim kurulu toplantılarına katılım sağlanması, yurt içi ve yurt dışı tüm organizasyonların düzenlenmesi adayımızın uzmanlık alanlarındandır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.  


Fabrika Müdürü

1969 yılı doğumlu olan adayımız, 19 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisi lisans, İstanbul Üniversitesi MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, şu anda Fabrika Müdürü pozisyonunda çalışmaktadır. Aday son iş tecrübesinde,fabrika müdürü olarak 225 kişinin sevk ve idaresinden sorumlu olmuştur. Yönetim ve performans sistemlerinin oluşturulması, verimlilik esaslı üretim tekniklerinin benimsenmesi, organizasyonel düzenlemelerin yapılması konularında çalışmış ve başarı sağlamıştır. Aday uzun yıllar üretim sektöründe yöneticilik tecrübesi kazanmış olup Üretim Mühendisi olarak başladığı kariyerine, satınalma ve planlama alanlarında uzmanlaşarak devam etmiştir. Yalın üretim tekniklerine hakim olan adayımız, uygulamaya geçirebilme konusunda deneyimlidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 340.000 TL’dir.


Mali İşler Müdürü

1975 yılı doğumlu olan adayımız, 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Finans Direktörü olarak çalışmaktadır. İş hayatına 4 büyük denetim firmasından birinde vergi alanında başlamış, sonrasında dünyanın büyük otomotiv parçaları üreticilerinden birisinde Financial Controller pozisyonunda uzun süre çalışmıştır. Son pozisyonunda muhasebe ve finans departmanlarının kendisine raporladığı 7 kişilik bir ekip yönetmiştir. IFRS raporlamalarını gerçekleştirmiş, SAP kurulumlarında rol almış olup vergi mevzuatına hakim ve finansal analizler yapabilecek yetkinliktedir. İngilizcesi ana dile yakın seviyede olup; IFRS Reporting, US GAAP Reporting, Budget Control, Turkish Local Accounting Standarts (VUK), Bank Credits, Cost Accounting, SAP uzmanlık alanlarındandır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 190,000 TL’dir.  


Project Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans ardından Sabancı Üniversitesi MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Project Manager olarak çalışmaktadır. Sektöründe dünya lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmektedir. Adayımız üniversite eğitiminin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmış olup, yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 190,000 TL’dir.