22/12/2016

Satış Mühendisi

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Makine Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. İleri düzeyde mühendislik alt yapısına sahip olup inşaat sektörü, makine sektörü, endüstriyel satış, proje satış süreçlerini yürütme, yeni müşteri kazandırma süreçlerinde bulunmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 70.000 TL’dir.


Customer Services Specialist

1980 doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bilişim Teknolojileri lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Customer Services Specialist olarak çalışmaktadır. Global bir ithalatçı firma bünyesinde Customer Services Specialist olarak satış siparişlerinin alınması, sisteme girilmesi, tedarik sürecinin takibi, yurtdışı üreticilerle görüşmelerin yapılması süreçlerinden sorumlu olarak çalışmakta olup Almancası ileri düzeydedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 80,000 TL’dir. 


İnsan Kaynakları İş Ortağı

1978 doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği lisans, sonrasında Çevre Mühendisliği yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kıdemli Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Otomotiv sektöründe eğitim, işe alım ve son olarak da İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak toplam 12 yıl deneyim sahibi olan aday,ücretlendirme ve yan haklar haricinde diğer tüm insan kaynakları süreçlerinde uzun yıllar tecrübe edinmiştir. Üretim sektöründe çalışmış olması nedeniyle mavi yaka işe alım, işten çıkartma, sendika, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında deneyimlidir. Eğitim, işe alım, performans yönetimi, organizasyonel gelişim, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlık alanlarındandır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 110,000 TL’dir.


IOS Developer

1990 doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans diploması, ardından MBA diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Senior IOS Developer olarak çalışmaktadır. Aday, Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon firmasının bünyesinde son dönemin en önemli IOS projesi kapsamında IOS developer olarak çalışmıştır. Bu projede Android Geliştirme ekibi, geliştirmelerde yaşanan sıkıntılardan dolayı sürekli değişmiş ve fazla kişi alınması gerekmiştir. IOS tarafta ise istikrarın sağlanması sebebiyle aday, kendisine destek olan bir Junior ile birlikte tüm güncellemeleri tamamlayarak, yönetimden övgü almıştır. Uygulama Store'de birçok kez en başarılı uygulamalardan seçilmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 145,000 TL’dir.


Planlama Müdürü

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Endüstri Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Planlama Müdürü pozisyonunda çalışmaktadır. Üretim planlaması, hammadde planlaması ve sistem kurulumunda tecrübe sahibi olan adayımız, otomotiv ve endüstriyel üretim alanlarında çalışmakla beraber, fabrika taşınması ve sıfırdan kurulumlarda deneyim sahibi olmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 170.000 TL’dir.
 


Dönemsel Muhasebe Uzmanı

1979 doğumlu olan adayımız, 17 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İngilizce İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kıdemli Muhasebe Uzmanı olarak çalışmaktadır. İnşaat, makina, denetim, teknoloji ve medikal sektörlerde genel muhasebe alanında uzun yıllar tecrübesi olan adayımız Sap,Link,Eta,Unisoft,Fores,Auto Plus, Logo Gold ve Tiger programlarına hakimdir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 68,000 TL’dir.