23/03/2017

Product Marketing Executive

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Gazi Üniversitesi Makine Mühendisi mezunu olan adayımız, sonrasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Sektöründe önde gelen bir firmada fiyat analizi, rakip analizleri ve yıllık pazarlama bütçelerinden sorumludur. Bununla beraber sorumlu olduğu 5 ülkenin pazar fiyatlandırmalarını da yürütmektedir. Adayımız kendi sorumluluğunda olan pazarlarda geliştirdiği stratejilerle yönetmiş olduğu ürünün pazar payını %9'dan %23'e çıkarmayı başarmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 120.000 TL’dir.


Ar-Ge Müdürü

1978 yılı doğumlu olan adayımız, 13 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İTÜ Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, otomotiv ana sanayinde Ürge ve Arge ekibinde uzun yıllar görev aldıktan sonra otomotiv yan sanayi sektöründe Ürge ve Arge bölümünde Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahip olan adayımız, sonuç odaklı ve ürün yönetiminde son derece tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 190,000 TL’dir.


Kıdemli Yazılım Uzmanı

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, sonrasında Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Adayımız, üniversite eğitiminin ardından, havayolu sektörüne yönelik bakım ve hangar işleri yapan büyük bir firma için tüm alt yapıyı yazmasının yanında, finans sektöründe yazılım geliştirmeleri yapmıştır. C#, Asp.Net ve MVC tabanlı teknolojilerde kendini geliştirmiştir. Son iş yerinde Ekip Lideri pozisyonunda çalışmış olan adayımız Limonic, AdamSaat gibi projelerin hayata geçirilmesi için yazılım geliştirmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 110,000 TL’dir.


İnsan Kaynakları Yönetmeni

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan adayımız, son iş yerinde İnsan Kaynakları Yönetmeni olarak çalışmıştır. Seçme yerleştirme, performans değerlendirme, iş analizi, ücretlendirme, puantaj alanlarında tecrübesi bulunan adayımız, SAP kullanımı ve denetim süreçlerinde de tecrübe sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90,000 TL’dir.


Pazarlama Asistanı (Dönemsel)

1990 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme bölümünü tam burslu olarak tamamlayan adayımız, stratejik pazarlama yönetimi üzerine İngiltere'nin en iyi ikinci pazarlama okulu olan Aston University Stratejik Pazarlama Yönetimi yüksek lisansı yapmıştır. 1 ay boyunca İsviçre'de online pazarlama uzmanı olarak start-up firması için iş modelinin oluşturulması, online pazar araştırmasının hazırlanması, uygulama ve kısa dönem marka stratejisinin oluşturulması süreçlerinde aktif rol oynamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 39,600 TL’dir.