23/06/2016

Sales Engineer

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği lisans derecesine sahip olan adayımız, Enerji Yönetimi yüksek lisans derecesine sahiptir. Profesyonel hayatına Satış Mühendisi olarak başlayan aday, iş geliştirme ile birlikte tekliflendirme, proje dizayn ve satış süreçlerini yönetmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 96.000 TL’dir.
 


Project Manager

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, yurt dışında Bilgisayar Mühendisliği öğreniminin ardından Sabancı Üniversitesi’nde MBA yapmıştır.
Sektöründe dünya lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte olan adayımız, yurt dışında aldığı eğitimin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 220.000 TL’dir. 


Muhasebe Müdürü

1980 doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi bölümünden lisans derecesine sahip olan adayımız, son işyerinde Muhasebe Müdürü olarak çalışmaktadır. Adayımız, şirketin vergi mükellefiyetleri ile ilgili işlerini planlamak, yönetmek ve beyannamelerin verilmesini sağlamak; meslek kuruluşları, odalar, resmi daireler ve bankalarla mali konulardaki ilişkileri düzenlemek, genel muhasebe süreçlerini yasal mevzuatlar çerçevesinde sağlıklı bir şekilde yürütmek, kayıtların mizana uygunluğu doğrultusunda kontrolünü yapmak, mali ve muhasebe mevzuatını takip etmek, değişiklikleri uygulamak ve düzenli olarak doğrudan yönetime raporlamak, tam tasdik firması ile birlikte şirket denetiminde aktif rol almak, bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları UFRS’ye göre hazırlayıp, 3’er aylık dönemlerde yönetim faaliyet raporlarını hazırlamak, şirket avukatlarıyla birlikte sözleşmelerin hazırlanmasında destek olmak, konularında tecrübelidir.
Adayımız, SMMM belgesine sahip olup, global finans bakış açışı olan, çok yönlü, başarı odaklı, ekip yönetiminde aktif, sorumluluk alabilen bir kişidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 210,000 TL’dir.
 


Mağaza Satış Danışmanı

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Uluslararası İlişkiler lisans diplomasına sahip olan adayımız, satış, müşteri yönetimi ve vitrin düzeni konularında tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 34.000 TL’dir.


Sales Planning Manager

1972 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Boğaziçi Üniversitesi İşletme diplomasına sahiptir.
Son işyerinde Sales Planning & Fleet Sales Manager olarak çalışan adayımız, 1998 yılında otomotiv sektörüne geçiş yapmış ve Yedek Parça Pazarlama Uzmanı pozisyonuna başlamış olup pozisyonunda rakip analizleri, satış ve yedek parça süreçlerini geliştirmekten sorumlu olmuştur. Bu dönem kaybettikleri müşterileri geri kazanma amacıyla özel bir strateji geliştirmiştir. Proje süresindeki başarılı sonuçları sayesinde firmada dış ticaret operasyon tarafına geçiş yapmış ve ithalat & ihracat süreçlerinden sorumlu olmuştur ve 2004 yılında Satış Planlama Müdürü pozisyonuna terfi etmiştir. Bu dönemde filo görevini de yönetmeye başlamış ve bu sayede de bayi kanalının biraz daha içine girmeyi başarmıştır. Son bir yıldır ise Özel Müşteri kanalından sorumludur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180.000 TL’dir.