26/05/2016

Pazarlama İletişim Müdürü

1976 yılı doğumlu olan adayımız, 17 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, iletişim bölümünden lisans diploması almıştır.
Mevcut işyerinde Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Müdürü olarak çalışan adayımızın, otomotiv sektöründe yeni ürün lansmanı, pr, basın, bütçe ve kriz yönetimi konularında başarılı çalışmaları olmuştur. Aday farklı sektörlerdeki dinamikleri birbirine adapte etme, yeni yapılanma ve sistem kurgulama konusunda tecrübelidir. Yoğun ve dinamik tempoya uyum sağlayabilecek, iş yaparak mutlu ve motive olan bir yapıya sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 192.000 TL’dir. 


Dış Ticaret Uzmanı

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden lisans derecesine sahip olan adayımız, son işyerinde Dış Ticaret Operasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır. Dış ticaret operasyonlarının başından sonuna yönetilmesi, ithalat- ihracat, transit ticaret, lojistik ve gümrük operasyonlarının planlanarak koordine edilmesi gibi tecrübelere sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 66,000 TL’dir. 


Operasyon Müdürü

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Elektrik Elektronik Mühendisliği'nden lisans diplomasını almıştır. Mevcut iş yerinde Operasyon Müdürü olarak çalışmakta olan adayımız, yenilenebilir enerji sektöründe 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir. Rüzgar Enerjisi sektöründe bakım onarım, ekip yönetimi, müşteri ilişkileri, proje geliştirme ve yatırım ilişkileri gibi deneyimleri bulunmaktadır. Global bir firmadan teklif alıp Proje Müdürü olarak transfer olmuştur. Bakım onarım ekibinin başına geçerek, tüm şantiyeleri yönetmektedir. Ekibinin eğitim ihtiyaçları ve geliştirilmeleri konularında da görev almaktadır. Adayımız, iyi derecede ingilizce bilgisine sahiptir

Adayımızın yıllık maaş bekentisi brüt 150.000 TL’dir.


Yazılım Mimarisi Uzmanı

1979 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Bilgisayar Mühendisliği alanında lisans, Bilgi Teknolojileri alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Yazılım ERP sektöründe faaliyet gösteren köklü bir yazılım firmasında CTO'ya bağlı olarak yazılım mimarisi bölüm yöneticiliği yapmaktadır. Adayımız, birçok ERP projesi geliştirmiş, sigorta firmalarının alt yapı geçişlerini gerçekleştirmiş, ekip yönetimlerinde bulunmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 175.000 TL’dir.


Yatırımcı İlişkileri Müdürü

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümünden yüksek lisans derecesine sahip olan adayımız, halihazırda Yatırımcı İlişkileri Müdürü olarak çalışmaktadır.
Adayımız, şirket bünyesinde yer alan finans, iş geliştirme, strateji, mali işler, hukuk, kurumsal iletişim gibi hemen hemen tüm birimlerle iletişim halinde bulunmak, Borsa İstanbul’a açıklama yapmak, açıklama sonrasında gelen telefonlar, mailler ile gerekli bilgiyi kamuyla paylaşmak, yansımaları takip etmek, pek çok yurt içi ve yurt dışı konferansa katılarak yerli ve yabancı yatırımcılar ile buluşmak, şirketi anlatmak ve şirketin faaliyet raporlarını, dönemsel sunumlarını hazırlamaktan sorumludur. Aynı zamanda, ADR programı başlatmak, şirket GDR’lerini Londra Borsası’ndan delist etmek, Eurobond ihracına destek olmak gibi alanlarda tecrübe sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 230.000 TL’dir.