26/05/2017

Bölge Satış Yöneticisi

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünden mezun olan adayımız, distribütör kanal yönetiminde oldukça deneyimli olup ekip yönetiminde de yetkin bir profildir, kariyeri boyunca çalıştığı her şirkette satış birincilikleri ve pazar geliştirme ödülleri kazanmayı başarmıştır. Adayımız İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesi distribütör yönetimi ile birlikte portföydeki büyük hacimli müşterilerin yönetilmesi ve potansiyel hacimli müşterilerin portföye kazandırılmasından da sorumlu olmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 84.000 TL’dir. 


Planlama Yöneticisi

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 6,5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Ege Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olan adayımız, son 2 senesi ekip yöneticiliği olmak üzere stratejik planlama, yeni ürün kararları, bütçe hazırlama ve yönetim onaylarının alınması süreçlerinde tecrübe sahibidir. Adayımız ayrıca şirketin hem yurtiçi hem de yurtdışı operasyonlarını en karlı hale getirecek ticari kararların alınması ve planlama konusunda da çalışmıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 180.000 TL’dir.


Cash and Credit Manager

1980 yılı doğumlu olan adayımız, 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Kocaeli Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olan adayımız, hazine, risk yönetimi, bankalar ile olan ilişkiler, ekip yönetimi ve tüm bu süreçlerin yurtdışına olan raporlamalarının yapılması süreçlerinde deneyim sahibidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 280.000 TL’dir. 


Oracle Yazılım Uzmanı

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan adayımız, Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinde oracle forms&reports kullanarak bankacılık yazılımları geliştirmektedir. Adayımızın bankacılık sektöründeki bilgi birikiminin yanı sıra, analitik ve iletişim yönü kuvvetli bir profildir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 150.000 TL’dir.


Mağaza Müdürü

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan adayımız, kariyerine lisans eğitimi sırasında perakende sektöründe Satış Danışmanı olarak başlamıştır. Sonrasında Türkiye pazarına yeni giriş yapan lüks segment bir markadan teklif alarak marka bünyesinde 6 yıl çalışan adayımız, ilk 2 yılın içerisinde Mağaza Müdür Yardımcısı ve Mağaza Müdürü olarak terfi almıştır. Yurtdışında dil eğitimine gitmesiyle görevinden ayrılan adayımız, şu an perakende sektöründe aktif iş arayışı içerisindedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 110.000 TL’dir.


Satış Danışmanı (Dönemsel)

1995 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Otomotiv bölümünde ön lisansını tamamlayan adayımız, kariyerine giyim ve ev tekstili alanlarında Satış Danışmanı olarak başlamıştır. Perakende sektöründe ilerlemek isteyen aday çalışma ilişkilerine ve etik kurallara önem veren bir yapıya sahiptir. Bu alanda ilerlemek için kendini geliştirebilecek bir iş arayışı içerisindedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 24.000 TL’dir