27/04/2017

Yurtdışı Satış ve Müşteri İlişkileri Müdürü

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Hochschule Reutlingen Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünde Yüksek Lisansını tamamlayan adayımız, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürü olarak çalışmaktadır. Adayımızın performansının yüksek olmasından kaynaklı satış ekibinin de kendisine bağlanmasıyla beraber tüm satış ve müşteri ilişkileri ekiplerinden sorumlu olmuştur. Ayrıca Amerika’ ya raporlama yapan adayımızın pazar araştırma, iş geliştirme, yeni müşteri kazandırımı konularında oldukça yetkinlik sahibi olup analitik gücü de kuvvetlidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 175.000 TL’dir. 


Treasury and Finance Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde Yüksek Lisansını tamamlayan adayımız, Amerikan menşeili bir firmada HQ 'da CFO 'ya , Türkiye 'de Genel Müdür'e raporlama yapmaktadır. Adayımızın müşteri riskini takip etmekte, banka ilişkilerini yönetmekte, hedgeing, stok, bankacılık ilişkilerinin yönetilmesi, bütçe raporlama, risk yönetimi gibi bir çok konuda görev ve sorumluluğu olmuştur. Hukuki işlerin yürütülmesi, insan kaynakları süreçleri gibi konular da da destek sağlamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 260.000 TL’dir.


Satış Mühendisi

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 1,5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü tamamlayan adayımız, yıllık hedefleri doğrultusunda satış aktivitelerinin gerçekleştirilmesi, bölge ayrımı olmadan endüstriyel alandaki potansiyel müşterilerin bulunması, ilişki geliştirme ve satış kapama görevlerini üstlenmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 83.000 TL’dir.


Project Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü ve ardından MBA eğitimini tamamlayan adayımız, hem yurt dışında hemde yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 175.000 TL’dir.


HR Manager

1977 yılı doğumlu olan adayımız, 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

ODTÜ Çevre Mühendisliği bölümünü tamamlayan adayımız, perakende sektöründe deneyim sahibidir. İşe alım süreçleri, performans yönetimi, İK bütçesinin yapılması, ücretlendirme yönetimi ve yetenek yönetimi süreçlerinde aktif olarak rol oynamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 140.000 TL’dir. 


Yönetici Asistanı (Dönemsel)

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünü mezunu olan adayımız, yöneticisini hem iş hem de kişisel süreçlerde asiste etmesinin yanısıra, 10 personelin de işlemlerine destek olma noktasında görev almıştır. İngilizce ve Almanca'yı iş hayatında kullanma noktasında sorun yaşamayan adayımız, 4 yöneticiye kadar asiste etmiş; ofis ve departman asistanlığı görevlerinde de bulunmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 66.000 TL’dir.