27/10/2016

Satış Destek Asistanı

1993 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Resim alanında lisans diplomasına sahip olan adayımız, son işyerinde 6 aydır Satış Danışmanı olarak çalışmaktadır. Daha önce satış alanında deneyimi olan aday gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş bir profildir


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 35.000 TL’dir.
 


İş Analisti

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yurtdışında Bilgisayar Mühendisliği lisans, Bahçeşehir Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde iş analisti olarak çalışmaktadır. Önde gelen bankalardan birinde iş analisti olarak çalışmakta olan adayımız üniversite eğitiminin ardından iki bankanın iş analistliği görevlerinde bulunmuş olup, proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız iş analisti pozisyonunda görev almak istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Finance Manager / Treasury Manager

1975 doğumlu olan adayımız, 16 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Financial Controller olarak çalışmaktadır. Finans Müdürüne bağlı olarak çalışan adayımız; ödemeler, nakit akışları, krediler, banka garantileri, kredi mektupları, haftalık/aylık/yıllık finansal tablolaların ve raporların hazırlanmasında rol almıştır. Adayımız bankacılık sektöründe iş hayatına başlamış ve İngiltere'de bir özel bankada 4 yıl çalıştıktan sonra yine İngilitere’de dünyaca ünlü bir teknoloji firmasının Hazine departmanında 4 yıl boyunca görev yapmıştır. Burada şirketin tüm Avrupa'da ki ödemeleri ile ilgili çalışmalarda bulunmuş, her ülkenin ödeme sistemleri ve prosedürlerine göre düzenlemelerde bulunmuş, Müdür pozisyonuna ulaşana kadar çalışmıştır. Ardından ülkemize dönen adayımız burada kısa süreli bir iş deneyiminden sonra yeni bir arayışa yönelmiştir. Adayımızın İngilizcesi ana dil seviyesindedir. Avrupa bankaları, ödeme sistemleri, kredi sistemleri, hazine yönetimi, finansal tablolalar adayımızın profesyonel uzmanlık alanlarıdır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 144,000 TL’dir.
 


Medical Manager

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi Tıp lisans diplomasına sahip olan adayımız son iş yerinde Medical Manager olarak çalışmaktadır. Profesyonel iş yaşantısına Aile Hekimi olarak başlamış olup 2010 yılında ilaç sektörüne geçiş yapmış olan adayımız sektörün önde gelen global ilaç firmalarında Medikal Danışman ve Medikal Müdür pozisyonlarında görev almıştır. Medikal Danışman kadrosunun yönetimi ve Tıbbi Mümessillerin eğitim süreçlerinde tecrübesi olan adayın iletişim yeteneği kuvvetli ve enerjisi yüksek bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 205.000 TL’dir.
 


Satış Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Makine Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son işyerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. Kariyerini satış alanında şekillendiren adayımız, satış sürecinin yanında müşteriye teknik destek sağlanması ve danışmanlık verilmesi konusunda aktif rol almaktadır. Geçmişte, bir kompresör firmasında müşteri portföyünün oluşturulmasından itibaren yapının satış sürecinin kurgulanması ve bu doğrultuda hedeflenmesi konusunda tecrübeli olup olayları geniş açıdan ele alabilmektedir. Kariyerinde farklı sektörlerde çalışan adayımız iletişim konusunda başarılı, hali hazırda global bir yapıda görev almaktadır ve satış alanında kendisini geliştirebileceği farklı rollerle ilgilenmektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 108.000 TL’dir.