29/03/2016

Grup Finans Direktörü

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Bilkent Üniversitesi’nden lisans ve Bilgi Üniversitesi MBA yüksek lisans derecelerine sahiptir. Halihazırda otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette Grup Finans Direktörü ünvanı ile çalışmakta olup, kendisine bağlı 10 kişilik ekip yönetimiyle, bütçe, nakit akışları, sigorta, hazine ve genel olarak bütün mali işlemlerin yönetimini gerçekleştirmekle beraber Bulgaristan, İspanya, Meksika, Çin ve Güney Afrika bölgelerinin finansal süreçlerini yönetmektedir. Adayımız, iç denetim kontrolleri, risk odaklı süreç denetimleri, muhasebe süreçleri, vergi yönetimi, nakit akımı, bütçe raporlama, sözleşme yönetimi, IFRS ve SAP gibi konularda tecrübelidir ve global finansal bakış açışı, yenilikçilik, liderlik gibi yetkinlikleri bulunmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.
 


Satış Direktörü

1980 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Uluslarası İlişkiler ve Siyaset Bilimi lisans ve Yeditepe Üniveristesi’nden MBA derecelerine sahiptir. Adayımız, danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin firma ortağıdır ve firma satış süreçlerinin yönetilmesi, satış ekiplerinin kurulması ve eğitim verilmesi dahil firmaların tüm satış süreçlenin desteklenmesinden sorumludur. Adayımızın satış ekibinin oluşturulması ve eğitimi, satış hedeflerinin belirlenmesi, tüm satış takip ve raporlama sisteminin teşkili, satış performans ölçüm sisteminin oluşturulması, satış ekibi koçluğu gibi alanlarda tecrübesi vardır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 170.000 TL’dir.
 


Senior .Net Developer

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine lisans eğitimi alan adayımız, mevcut iş yerinde Kıdemli Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktadır. Adayımız, bir çok tanınmış kurumsal ve start up firmanın ASP.Net ve C# üzerinde e-ticaret sitelerini geliştirmiştir. HTML – MVC, Ms Sql, XHTML – HTML5, Javascript, CSS – CSS3, JQuery, AJAX teknolojilerinde uzmandır. Adayımızın uzman olduğu konulardan bazıları, ödeme sistemleri, depo yönetimi ve ERP entegrasyonlarıdır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Satış Pazarlama Asistanı

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, Ekonomi lisans diplomasına sahiptir. Mevcut iş yerinde Satış Asistanı olarak çalışan adayımız, müşteri iletişimi, sevkiyat süreçleri, satış raporlamaları ve operasyonlarının takip süreçlerinden sorumludur. Adayımızın koordinasyon ve multi tasking becerileri gelişmiştir ve ingilizce bilmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 55.000 TL’dir.
 


Genel Müdür

1956 yılı doğumlu olan adayımız, 34 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Adayımız, İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir. En son enerji sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette Genel Müdür ünvanı ile çalışan adayımızın, 17 yıllık enerji sektörü tecrübesi bulunmaktadır. Adayımızın, enerji sektöründe HES, Solar, Jeotermal projelerinde kurulum ve işletim, teknik bakım, ihale süreçlerinin yönetilmesi ve ekip yönetimi gibi alanlarda çalışmaları olmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 250.000 TL’dir.