29/09/2016

HR Generalist

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi Çevre Hukuku yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde HR Generalist olarak çalışmaktadır. İşe alım, bordro süreçleri, ücretlendirme ve yetenek yönetimi, uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 72.000 TL’dir.
 


Trade Marketing Assistant Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


ODTÜ İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Trade Marketing Assistant Manager olarak çalışmaktadır. Adayımız mağaza içi aktivitelerle satış artırıcı organizasyonları yönetmiş ve geliştirmiştir. Listelemelere, yıllık anlaşmalara, tüketici & pazar araştırmalarına kendisi liderlik yapmıştır. Zaman planlamasına önem veren, iletişimi kuvvetli, karar vericileri ikna etme anlamında tecrübeli olup, özel kampanyalar kurgulayarak satış geliştirici yeni projelere liderlik etmiştir, ekip yönetiminde güçlü bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.


Proje Müdürü

1968 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Proje Müdürü olarak çalışmaktadır. Aday kariyeri boyunca telekom ve scada sistemleri alanında önemli projelerde yer almıştır. Bunun yanında entegre güvenlik sistemleri alanında saha uygulanması, taşeron ve ekip yönetimi, bütçe planlaması, alt işveren ilişkileri ve proje yönetimi konularında tecrübe sahibidir. Teknik tarafı güçlü olduğu kadar ihale süreçleri, taşeron seçimi konularında da aktif olarak çalışmıştır. Boru hattı tecrübesi bulunan aday, enerji sektöründeki fırsatlara açıktır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 195,000 TL’dir.
 


İnsan Kaynakları Müdürü

1975 yılı doğumlu olan adayımız, 18 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi İşletme lisans ve Organizasyonel Gelişim yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaktadır. Kariyerine danışmanlık firmalarında başlayan adayımız 8 yıl boyunca danışmanlık tarafında çalışması nedeniyle bir çok sektörde işe alım gerçekleştirme tecrübesine sahip olmuştur. Hem mühendis, hem finans hem de IT alanlarında bir çok pozisyon çalışmış olup kurumsal firmaların insan kaynakları süreçlerinin kurulumlarını yapmıştır. Ücret yönetimi, eğitim portalı, performans yönetimi, yetkinlik değerlendirme gibi sistemlerin baştan sona kurulumu ve geliştirilmesinde görev almıştır. Finans, ilaç, telekom, kamu gibi tüm sektörlerde hizmet vermiştir. Son olarak Türkiye'nin önde gelen holdinglerinden birinde 8 yıl boyunca çalışan adayımız 22 grup şirketinin tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olmuştur. E-learning, eğitim, işe alım, sistem kurma adayın uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 235,000 TL’dir.
 


Bilgi İşlem Müdürü

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İşletme lisans ve Bilgi Programcılığı yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Bilgi İşlem Sistem Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Dünya'nın en büyük teknoloji firmalarından birinin Türkiye operasyonunda 400 kişilik ekibin IT ihtiyaçlarının karşılanmasından sorumlu olmuştur. Call center & pbx sistem Yynetimi, SAP projesi yönetimi, help desk yönetimi, satın alma tarafında tedarikçi yönetimi ve IT departmanına yönelik bütçe planlaması uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 144,000 TL’dir.