30/03/2017

Marketing Manager

1976 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Veterinerlik bölümü mezunu olan adayımız, sonrasında ABD’ de MBA eğitimini tamamlamıştır. Sağlık sektörünün önde gelen global firmalarının birinde, Türkiye dahil 85 ülkenin pazarlama ekip yönetimini yapmaktadır. Adayımız pazar verilerini ve rekabeti analiz etmek, icra için somut eylem planı oluşturmak, dijital ve iletişim stratejisi ve taktiklerini oluşturmak ve yürütmek, pazarlama bütçesinin yönetimi, ihale süreçlerinin takibi, değer tekliflerinin ve programlarının yerelleştirilmesi, uygulanması ve ölçülmesi, coğrafyalara özel segment ve ürün satışı, yenileme ve müşteri deneyimi programları, kampanyalar geliştirme konularından sorumludur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 300.000 TL’dir.


Chief Operating Officer

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 12 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Ekonometri mezunu olan adayımız, mevcut firmasında Genel Müdür’e bağlı olarak 5 departmanın yönetiminden sorumlu olan adayımız, kurumsal finansman, strateji ve iş geliştirme, finansal ve risk operasyonları yönetimi, potensiyel iş ortakları ile anlaşmalar, market stratejilerine yönelik analizler gibi görevlerde çalışmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 240.000 TL’dir


Ar-Ge Müdürü

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi Eczacılık bölümü mezunu olan adayımız, ilaç sektöründe analitik ve formülasyon çalışmaları üzerine deneyim kazanmıştır. EU ve US FTA regülasyonlarına hakim olup, bu pazarlar için proje çalışmaları yapmıştır. İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan aday, ekip yönetimi konusunda tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 144,000 TL’dir.


Project Manager

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, sonrasında Bilgisayar Mühendisliği bölümünde MBA eğitimini tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin ardından hem yurt dışında hemde yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde Yazılım Danışmanlığı ve Proje Yöneticiliği yapmıştır. Adayımız sektöründe Dünya Lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte ve yeni arayışında da Proje Ekibi yönetmek bulunmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 175,000 TL’dir. 


Mağaza Müdürü

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olan adayımız, çok uluslu bir perakende firmasında Mağaza Müdürü olarak görev almıştır. Mağazanın yönetimi ve idaresi, tüm operasyonunun yönetiminde aktif olarak rol alan adayımız, görevi boyunca sorumluluğundaki mağazayı 7. sıradan 3. sıraya yükseltmiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 90.000 TL’dir.


Resepsiyonist (Dönemsel)

1980 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Konaklama ve Turizm İşletmeciliği bölümünü tamamlayan adayımız, son olarak önde gelen havayolu firmalarından birinde kabin memuru olarak görev almıştır; İngilizce seviyesi, ileridir. Satış süpervizörü olarak da 1 yıldan fazla çalışan adayımız, resepsiyonist olarak misafir ilişkileri ve müşteri memnuniyeti noktasında oldukça tecrübelidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 50,400 TL’dir.