30/06/2016

Dış Ticaret ve Lojistik Sorumlusu

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
İşletme bölümü lisans derecesine sahip olan adayımız, son işyerinde LojistikYöneticisi olarak çalışmaktadır.
Adayımız, gıda sektöründe ithalat ve transit ticaret süreçlerine hakimdir, dş ticaret ve lojistik operasyonları konularında tecrübelidir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 132.000 TL’dir.
 


Finans Müdürü

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, yurt dışında muhasebe öğrenimini tamamlamıştır.
Global bir firmada 10 kişiden sorumlu olarak çalışan aday, Genel Müdür'e ve yurtdışına bağlıdır. Yurtdışı raporlamalar, konsolidasyon, muhasebe, vergi süreçleri, bankalar ile ilişkilerin yönetilmesi, teminat mektubu ve ihale işlemlerinin yönetilmesi gibi görevlerden sorumludur.
Aday, denetim sektöründeki geçmişiyle muhasebe süreçlerine hakim olmakla beraber SMMM belgesine sahiptir ve akıcı ingilizce konuşmaktadır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 175.000 TL’dir.
 


IOS Developer

1990 doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans ve MBA yüksek lisans diplomalarına sahiptir.
Aday, Türkiye’nin lider operatör firmalarından birinde son dönemin en önemli IOS projesinde IOS Developer olarak çalışmaktadır. Aday, kendisine destek olan bir Junior ile birlikte tüm güncellemeleri tamamlayarak, yönetimden övgü almıştır. Uygulama Store'de birçok kez en başarılı uygulamalardan biri seçilmiştir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 145,000 TL’dir.
 


Medical Manager

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Bahçeşehir Üniversitesi MBA diplomasına sahip olan adayımız, onkoloji alanındaki ilaçların araştırma ve geliştirilmesi, etik kurallar çerçevesinde medikal ürün eğitimlerinin verilmesi ve etik kurulların düzenlenmesi/yönetilmesinden sorumludur.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.
 


Bölge Satış Müdürü

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol Mühendisliği bölümünden lisans, Elektrik Mühendisliği bölümünden yüksek lisans diplomalarına sahiptir.
Son işyerinde Bölge Satış Müdürü olarak çalışan adayımız, iş hayatına saha ortamında başlamış olup, global bir firmanın çözüm ortağı olan bir mühendislik firmasında PLC, Panel, Drive gibi ürün gruplarını içeren projelerin tekliflendirilmesi, projelendirilmesi ve sahada devreye alınması aşamalarında görev almıştır. İletişim becerileri yüksek olan aday hem teknik bilgisini kullanabileceği hem de satış sürecine dahil olabileceği Proje Satış Mühendisi rolüne geçiş yapmış, endüstriyel ekipmanların bulunduğu global bir firmada OEM müşterileri hedefleyerek çalışmıştır. Adayımız, endüstriyel otomasyon sektöründeki satış & iş geliştirme rolleri ile ilgilenmektedir. Satış sürecinin yanında sistemlerin oluşturulması ve kurgulanması gibi konulara özellikle katkı sağlayabilecektir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180.000 TL’dir.