recruitment process outsourcing (rpo)

İnsan sermayesi yatırımındaki getirinizi nasıl artırabilirsiniz? Daimi ve dönemsel iş gücünüz arasındaki dengeyi tekrar belirlemeniz gerekiyor mu? Uluslararası,ulusal veya lokal bir strateji seçmeyi mi tercih ediyorsunuz.

Yetenek kıtlığı iş stratejinizde önemli bir rol oynamakta mı? Konu işinizi büyütmek olduğunda, aday kalitesi mi, işe alım süresi mi yoksa işe alım maliyeti mi daha yüksek öncelikte?

Randstad, işiniz için bir işe alım çözümünü özelleştirebilir ve geleneksel yaklaşımlar yerine sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir yaklaşım uygulayabilir.

İster uçtan uca bir program, ister talep üzerine modüler şekilde, işyerinde ya da uzaktan destek şeklinde olsun, Randstad kalıcı işe alma zorluklarınız için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. RPO, işletmenizin değişen işletme ihtiyaçlarına uygun olarak işe alım işlemlerini hızlı ve etkin bir şekilde arttırmasına veya azaltmasına olanak tanır. İşe alma süreci tecrübemiz, hedeflerinizi desteklememizi sağlar.

Günümüzün önde gelen şirketlerinin neden değişen yetenek dünyasında sonuç alabilmek için gerçek bir ortak olarak RPO'ya baktıklarını öğrenin, bize hemen ulaşın!