great people, great jobs randstad'a katılın

iş ilanlarımız

randstad'da kariyer

Randstad, şube ve idari kadro pozisyonlarında içeriden terfiye önem verir ve çalışan başarısını destekler.

daha fazla

Randstad, her zaman bir ferdi olmaktan gurur duyduğum kocaman, köklü ve çok güçlü bir aile oldu benim için. Randstad ile hem profesyonel, hem de kişişel gelişim konusunda fırsatlar sunarak, ödüllendirerek ve yetenekleri görüp doğru zamanda doğru sorumluluklar ile her zaman motivasyonu yüksek tutmaya çalışmıştır. Randstad ailesindeki 8 yıllık ama bir o kadar hızlı geçen sürede çok değerli ve bilgili insanlar ile tanışma ve çalışma fırsatı buldum.

Burcu Öcal, Financial Controller

Randstad Türkiye’nin kuruluşu ile başladığım bu serüven yaklaşık 10 yıldır hayatımın önemli bir parçası olarak sürmekte. Çok farklı pozisyonlarda çalışma ve tecrübe edinme şansım oldu.

Her bir pozisyon profesyonel ve kişisel gelişimime katkı sağladı. Danışman olarak başladığım Randstad’da takım liderliği ve operasyon müdürlüğü ile devam ettim. Şu anda yetkinliklerime ve deneyimime uygun bir pozisyon olan “İş Konsepti ve Mükemmelliği Müdürü” olarak çalışıyorum ve Randstad’da bu serüvene yeni başlayan arkadaşlarıma sağlam temeller atmaları ve başarıya ulaşmaları amacıyla koçluk yapıyorum. Randstad’da farklı kariyer basamakları var, sıkı çalışmalarınızın ve başarılarınızın karşılığını alıyorsunuz. Gelişim alanlarınızı belirleyerek “Randstad Akademi” bünyesinde eğitimlere katılabilir, başarıya giden yolda destek bulabilirsiniz.

Serap Yüceer, İK ve Business Excellence Müdürü

human forward seninle başlıyor.

Amacımız ortak: potansiyelimizin tamamını gerçekleştirmek. Bunu hayata geçirmek için sana ihtiyacımız var. Great people, great opportunities.

ekibimize katılmak ister misiniz?

açık pozisyonlarımız