marka vaadimiz human forward

videoyu izle

marka hikayemiz

dünya değişiyor.

Dijital çağda yaşıyoruz, sürekli bir teknolojik değişimden geçiyoruz, yaşamımızı, çalışma biçimimizi ve birbirimizle olan ilişki biçimimizi hızla dönüştürüyoruz. Teknoloji, hayatımızda günlük bir unsur haline geldi; dünyaya güç veren görünmez bir makina oldu. 24/7'lik bir ekonomide müşterilerin farklı ihtiyaçları var. İş modelleri değişiyor ve bu da ihtiyaç duydukları yetenek ve becerileri etkiliyor. Yeni, dijital İK çözümleri ve araçları, insanların işlerine bağlanma biçimlerini ve bu alandaki rolümüzü büyük ölçüde değiştirerek, İK endüstrisini değiştirdi. Müşteriler ve adaylar, istediğimiz yerde, herhangi bir yerde, her zamankinden daha önce hayal etmediğimiz, çalışmamızı etkileyebilecek şekilde hizmet sunulmasını beklemekte.

Bu nedenle Randstad, yeni teknolojilere büyük yatırımlar yapıyor ve teknoloji dünyasına dev bir adım atıyor. Satın almalar ve Randstad Yenilik Fonu (Randstad Innovation Fund) aracılığıyla harici bilgi ve uzmanlıklar ediniyoruz ve Dijital Fabrikamız aracılığıyla yenilikler geliştiriyoruz. Bu, yeni rolümüzü şekillendirmemizi ve ağırlıklı olarak dijital ve veri odaklı bir sektördeki öncü konumumuzu geliştirmemizi sağlayacaktır.

Başkalarının adaptasyon gösteremeyeceği yerlerde sürekliliği görüyoruz. Devam eden yolculuğumuz sadece dijital dönüşümle ilgili değil. Gelecekte müşterileri ve adayları birbirine bağlamak için yenilikçi teknoloji gerekli olsa da, araçlarımızı iyileştirmek hikayenin sonu değil. Kesintisiz bir dijital deneyim sunmak yalnızca bir başlangıçtan ibarettir - en önemli olan ve şimdiye dek olduğundan daha büyük bir etkiye sahip olacak benzersiz katma değerimiz: masaya getirdiğimiz insan dokunuşudur. Hızlı değişen dijital dünyada, müşteriler ve adaylar güvenilir bir insan kaynağı iş ortağı istiyor. Burada, teknoloji ve insanlık arasındaki kesişme noktasında, gerçek bir insan tecrübesi sunarak kendimizi rakiplerimizden ayırt edebiliyoruz.

nereden geldik

Mirasımızdan, gerçek ilişkilerin veri ve algoritmalarla kurulmadığını biliyoruz - insanların katılımı gereklidir. Empati. Sezgi. İçgüdü. Bu insani nitelikler en baştan beri Randstad'ı tanımlamıştır. Randstad'ın kurulduğu ve bugün geçerli olan güçlü değerlerini ifade eder: bilmek, hizmet etmek ve güvenmek, mükemmele ulaşmak için çabalamak ve tüm tarafların çıkarlarının aynı anda korunmasını sağlamak. Daha fazlasını bilerek, müşterilerimize ve adaylarımıza daha iyi hizmet verebiliriz, bunlara güven temelinde ilişkiler ekleriz.

Bu güven, iş ortağımız için sürekli çaba göstererek, aynı zamanda tüm paydaşlarımızın ve toplumun çıkarlarını bir bütün olarak teşvik ederek geliştirilir. Bu temel değerlerle yaşamak bize 55 yılı aşkın sürede müşterilerimiz ve adaylarımız hakkında derin bir bilgi sahibi olmayı sağladı. İş dünyasındaki bu derin tecrübemiz ile, adaylara gerçek potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve işverenlerin başarısını sürdürmelerini sağlamaları için destek veriyoruz. Değerlerimiz, insanların her zaman işimizin merkezinde olmasını sağlar.

anlamlı bir fark yaratmak

Sürekli teknolojik değişimin olduğu bir ortamda insani ilşkilerimiz sürdürülebilirliği sağlıyor. Tecrübemizden ve tarihçemizden biliyoruz ki, fark yaratan işimizin insan dokunuşu tarafıdır. Bir mesleğin bir adayın hayatında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ve biz insanlara ve organizasyonlara gerçek potansiyellerini anlama ve gerçekleştirme konusunda her zaman tutkuyla yaklaşıyoruz. Randstad'ın toplumdaki rolü budur. Her birimiz, adaylarımızı ve müşterilerimizi başarılı kılmak için onları geliştirmeye odaklıyız. Bu amaca ulaşmak için teknolojimizi avantaj olarak kullanıyoruz. Hizmetlerimizi iyileştirmek için dijital yenilikler uyguluyoruz. Süreçleri akıllı, basit ve etkili yapmak için. Verilere dayalı olarak daha iyi bilgiler elde etmek için.

Teknoloji, verimlilik; en önemli varlığımız olan iş ortaklarımıza - kişisel bağlantıya, ilişkiye odaklanmasına yardım etmek için bir araç. Amacımız daha insani bir İK deneyimi yaratmak. Doğru soruları sormamıza izin veren. Özgeçmişten veya iş ilanından daha derine inebilmek. Bir şirketin kalbini ve ruhunu anlamak. Müşterilerimizi ve adaylarımızı ilerletmek için. Bu, Tech&Touch stratejimizin özüdür. Teknolojiyle desteklenen, düşündüklerimizi ve çalışma biçimimizi değiştirmeye çalışan, kişileri güçlendirerek insani dokunuşumuzu sağlayan Tech.

güvenilir bir insan kaynakları iş ortağı.

Bugün, müşterilerimiz ve adaylarımızla bağlantı kurma biçimimizi yeniden tanımlamak için eşsiz konumdayız. Teknoloji odaklı iş dünyasında güvenilir insan kaynağı olmak, hizmet ettiğimiz insanlar tarafından daha fazla takdir edilmesine neden olacaktır. Müşterilerimize ve adaylarımıza, arzulanan insani anlayışı ve ilgiyi sağlayacaktır. Ve nihai olarak, gelecekteki istihdamı ve bir bütün olarak toplum için ekonomik büyümeyi en üst düzeye çıkarmamızı sağlayacaktır. İnsanlara olan ilgimizi bugünün teknolojisinin gücüyle birleştirerek, doğal olarak daha insani bir deneyim yaratacağız.

buna Human Forward diyoruz.

web sitemizi keşfedin

ana sayfa