outplacement & değerlendirme merkezi hizmetleri

HRS ekibimiz, kariyer yönetimi alanında engin tecrübeye sahip uzman danışmanlarımız ve global bilgi birkimimizle desteklenen programlarımızla geniş kapsamlı outplacement programları ve değerlendirme araçları sunmaktadır. Türkiye'de 10 yılı aşkın süredir hizmet sunum kalitemizi kanıtlamış bir geçmişimiz bulunmaktadır. İşinize olağanüstü bir hizmet ve değer katarken, katılımcılar için başarılı bir sonuca ulaşmaktayız.

outplacement programları

Uzmanlarımız, alanlarında deneyimli kişilerdir ve her bir bireyi ve grup programını titizlik, özen ve profesyonellikle ele almaktadırlar. Katılımcılara bireysel oturumlar, çalıştaylar ve devam eden iş arama desteğini içeren bire bir kişiselleştirilmiş bir program sunarak, kendilerine kariyer geçişlerinde yardımcı olmakta ve marka reputasyonunuza katkıda bulunmaktayız.

değerlendirme merkezi ve araçları

Anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarımız kanalıyla, işe alım, eğitim, terfi veya transfer planlaması ihtiyaçları için Değerlendirme Merkezi ve Araçlarını tasarlayıp, teslimini sağlamaktayız.

Kanıtlanmış bir metodoloji, yüksek kalite standartları, güçlü ağ ve işgücü piyasası hakkında sağlam bilgi birikimimizi hizmetinize sunuyoruz.

İşletmeniz için özel olarak hazırlanmış İK çözümlerini tartışmak için şimdi bize ulaşın.