bordroda bulundurma / yönetilen hizmetler

bordroda bulundurma / yönetilen hizmetler

Sürekli değişen iş yükü ve taleplere sahip bir işletme için işe alma, çoğu yönetici için zorlayıcıdır. Sanki kendi kaynağınızmışçasına, iş gücünüzü yönetmenize yardımcı olacak bir planlama çözümü size cazip gelebilir mi?

Dış kaynak çalışanlarınızın dedike, iyi eğitilmiş ve iyi yönetilmiş bir yapı içinde var olmalarını sağlayarak risklerinizi azaltmak istiyor musunuz?

Randstad'ın Bordroda Bulundurma ve Yönetilen Hizmetleri, işçilik esnekliğini, devamlılığını, üretkenliğini ve verimliliğini artırmayı amaçlayan, müşteriye özel beceri setleriyle yüksek kaliteli bir işgücünü yöneten çok verimli programlardır.

Müşterilerimizle birlikte, genellikle belirli sayıda iyi tanımlanmış iş profillerinde, ihtiyaca uygun aday sağlıyoruz. Belirli performans kriterlerini belirleyerek, müşterilirimizin ihtiyaç duyduğu ölçüde işe alım ve seçim, eğitim, planlama, bağlılık ve yönetim raporlaması da dahil olmak üzere toplam İK yönetimi sağlarız.

İş yükünüzü işgücünüzle eşleştirmenizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için şimdi bizimle iletişime geçin.