03/11/2016

Financial Controller

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilkent Üniversitesi İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Financial Controller olarak çalışmaktadır. İş hayatına denetim firmasında Tax Assistant olarak başlayan ve yaklaşık 10 ay süresince çalışan adayımız bankalar, leasing firmaları, aracı kurumlarla ağırlıklı olarak çalışmıştır. Daha sonra big4 denetim şirketlerinden birinde Vergi asistanlığına geçiş yapan adayımız yine finansal kuruluşlar, bankalar, faktoringler ve leasing şirketleri ağırlıklı olarak çalışmıştır. 1 sene sonrasında Senior Audit olan aday yaklaşık 3 yıl boyunca bu pozisyonda çalışmıştır. Temmuz 2014 'ten beri uluslararası bir otomotiv firmasında Financial Controller olarak çalışmaya devam etmektedir. Nakit akış planının çıkarılması, balance sheet oluşturulması, kredi hesaplamaları, bütçe, ekonomik gelişmeler ve ekonomiyi etkileyen olaylar ile ilgili sunumlar hazırlanması, şirketin çalıştığı satınalmalarda yer alacak firmaların mali analizlerinin yapılması, vergisel konularda destek olunması gibi sorumlulukları bulunmaktadır. İngilizcesi ileri düzeydedir. UFRS Financial Table Forming, Tax Legislation, Financial Reporting, Accounting, Budget Planning and Reporting, SAP FI /CO konularında tecrübelidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 145.000 TL’dir.
 


Kıdemli Yazılım Uzmanı

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgisayar Mühendisliği lisans, Endüstri Mühendisliği yüksek lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yazılım Ekip Lideri olarak çalışmaktadır. Son firmasında Limonic, AdamSaat gibi projelerin hayata geçirilmesi için yazılım geliştirmiş ve ekip yönetiminde bulunmuştur. Adayımız, üniversite eğitiminin ardından, havayolu sektörü için bakım ve hangar işleri yapan büyük bir firma için tüm alt yapıyı yazmasının yanında, finans sektöründe yazılım geliştirmeleri yapmış olup, C#, Asp.Net ve MVC tabanlı teknolojilerde kendini geliştirmiştir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 110.000 TL’dir.
 


Kalite Güvence Müdürü

1985 doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Tekstil Mühendisliği lisans, Okan Üniversitesi MBA diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Kalite Güvence Müdürü olarak çalışmaktadır. Tekstil sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından birinde çalışan adayımız, fason üretim ve seri üretim konularında tecrübeli olup uzun yıllar Kalite Güvence Müdürü olarak çalışmaktadır. Tekstil sektöründe fabrika kurulumu, verimli üretim, süreç yönetimi, fason denetlemeleri konularında son derece tecrübelidir. Vizyon sahibi ve azimli yapısıyla çalışacağı şirkete pozitif anlamda fark yaratabilecek potansiyele sahiptir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180,000 TL’dir.
 


Bölge Müdürü

1970 yılı doğumlu olan adayımız, 21 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Bölge Müdürü olarak çalışmaktadır. İlaç sektörüne Tıbbi Tanıtım Temsilcisi olarak başlamış, 15 yılı aşkın süredir 2 ayrı global firmada Bölge Müdürü olarak çalışmıştır. Farklı coğrafyalarda farklı terapötik alanlarda deneyim kazanmıştır.Ekip yönetimi konusunda oldukça deneyimli, proje odağı güçlü, analitik bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 150.000 TL’dir.
 


Satış Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Makine Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. Satış Mühendisi olarak çalışmakta olan aday, sorumluluk alanındaki ürünlerin, ürün eğitimlerinin bayilere verilmesi, bayi yönetimi, mevcut müşterilerin yönetimi ve yeni müşteri kazanımı hedeflerinden sorumludur.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 100.000 TL’dir.