04/08/2016

Tedarik Zinciri Direktörü

1965 yılı doğumlu olan adayımız, 24 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İstanbul Üniversitesi İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Tedarik Zinciri Direktörü olarak çalışmaktadır. Ticari direktörlük görevinde hizmet aldıkları depo ve lojistik operasyonlarının geliştirilmesi, yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarının yönetimi, perakende ve toptan satış/pazarlama operasyonlarının tamamının karlı bir şekilde yönetimi uzmanlık alanları arasındadır. Adayımız bir önceki seneye göre %40 üzerinde bir satış artışı ile bütçenin 100 milyon TL barajını aşmasında önemli bir pay sahibi olmanın yanı sıra aynı süreçte ISO 9001 sertifikasyon projesinin yönetimini gerçekleştirmiştir. 60 milyon ABD$ üzerindeki bir alım bütçesinin yönetimi, planlama departmanının hayata geçirilmesi, tüm yerel ve uluslararası lojistik operasyonlarının yönetimi, 36.000 m2 depo planını sıfırdan çizip tüm kurulumunu gerçekleştirmek, tüm depolar için yeni bir Depo Yönetim Sistemi ( WMS) seçimi ve implamantasyonu ile ev sevkiyatları biriminin devreye alınması süreçlerini yönetmek konularında tecrübelidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 350.000 TL’dir.
 


Üretim Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu

1987 doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat lisans ve Marmara Üniversitesi Üretim Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Üretim Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu olarak çalışmaktadır. 3 yıldır çalışmakta olduğu Etiket sektöründe Üretim Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Günlük siparişlerin üretime alınması, kalite aşamalarında sınıflandırılması ve günlük, haftalık, aylık üretim planlamasını yapmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 65,000 TL’dir.
 


Project Manager

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yurtdışındaki bir üniversiteden Bilgisayar Mühendisliği lisans, Sabancı Üniversitesi’nden ise MBA diplomasına sahip olan aday, son iş yerinde Project Manager olarak çalışmaktadır. Sektöründe Dünya Lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmekte olan adayımız yurt dışında aldığı eğitimin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istiyor.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 220.000 TL’dir.
 


Üretim Müdürü

1974 yılı doğumlu olan adayımız, 21 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans diplomasına ve MBA diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Üretim Müdürü olarak çalışmaktadır. Üretim yönetimi, verimlilik çalışmaları, günlük aktivitelerin takibi, ekiplerin yönetilmesi, Arge çalışmalarının yönetilmesi, enerji yönetimi ve üretim sistemlerinin iyileştirilmesi başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllar otomotiv sektöründe çalışan adayımız, üretim yönetimi, kalite sistemleri, TPM ve Kaizen çalışmalarıyla, çalıştığı departmanlara farklı bakış açıları kazandırmıştır olup sistem kurulumu ve yönetimi en önemli başarıları arasında yer almaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.
 


Regional Medical Manager

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi lisans diplomasına sahip olan adayımız son iş yerinde Regional Medical Manager olarak çalışmaktadır. Türkiye'de 11 bölgeden sorumludur. Fikir lideri yönetimi, saha ekibinin medikal eğitimi, bilimsel çalışmalar ve litaratür çalışması, klinik içi sunumların yapılması, Türkiye' deki bölgesel medikal kongrelerin gerçekleştirilmesi adayımızın uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 192.000 TL’dir.