05/05/2016

Muhasebe ve Finans Müdürü

1971 yılı doğumlu olan adayımız, 13 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Marmara Üniversitesi’nden lisans derecesine sahip olan adayımız, halihazırda, Alman menşeli global bir Şirkette, Genel Müdür’e bağlı, Muhasebe ve Finans Müdürü olarak çalışmakta ve 6 kişilik bir ekip yönetmektedir. Adayımız, genel muhasebe, vergiler, mutabakatlar, nakit akışları, raporlamalar konularında uzmanlığı vardır. IFRS konusunda tecrübeli ve bilgilidir. İngilizcesi ileri düzeydedir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Tedarik Zinciri Müdürü

1971 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Adayımız, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden lisans diploması almıştır. Adayımız, yıllık satış hacmi €1 Milyar olan tedarik zincirinin yönetiminden sorumlu olmuş, maliyet, masraf gider kontrolleri ve operasyonel prosedürlerinin oluşturulmasını yürütmüş, büyük tedarikçiler ile önemli sözleşme süreçlerinin yönetilmesinde rol almıştır. Ayrıca online satış ve depo yönetiminde tecrübesi vardır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 270.000 TL’dir.
 


Front End Developer

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 7 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Mühendislik alanında lisans eğitimi alan adayımız, mevcut iş yerinde Front End Developer olarak çalışmaktadır. Bu rolünde, Angular ve Bootstrap ile projeler geliştirmek, Responsive web sitelerinin arayüz ve javascript geliştirmelerini yapmaktan sorumlu olmuştur. Adayımız, Front End ve Javascript geliştirme ve proje yönetiminde tecrübelidir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120.000 TL’dir.
 


Özel Müşteriler Yöneticisi

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Sabancı Üniversitesi’nden lisans derecesine sahip olan adayımız, mevcut iş yerinde Özel Müşteriler Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Otomotiv sektöründe kalite, proje, ihale ve satış alanında tecrübe sahibi olan aday ileri seviyede İngilizce ve Almanca bilgisine sahiptir.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 93,500 TL’dir.
 


Proje Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden lisans derecesi bulunan adayımız, hali hazırda Proje Yönetim Mühendisi, çalıştığı Şirket’inin proje yatırım süreçlerinden sorumlu olmuştur. Ayrıca yurt dışında fabrikadan Türkiye'ye taşınacak olan üretim hatlarının relokasyon sürecini yürütmüştür. Burada hatların kurulumu ve devreye alınması yanında mevcut eski hatlarda revizyonlar yapmış verimliliği artırmıştır. Adayımız, tedarikçi firma tecrübesi bulunduğundan proje yönetimi yanında müşterinin taleplerini anlama, ihtiyaca yönelik ürün geliştirme ve süreçlere sonuç odaklı yaklaşma konularında kendisini geliştirebilmiştir.
Adayımızın yıllık maaş bekentisi brüt 94.000 TL’dir.