06/04/2017

Product Manager

1976 yılı doğumlu olan adayımız, 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Veterinerlik bölümü mezunu olan adayımız, Global bir ilaç firmasında Ürün Müdürü olarak çalışmaktadır. Onkoloji ve Romatoloji alanında deneyime sahip olan adayımız ulusal ve uluslar arası projeler yürütmüştür.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 190.000 TL’dir.


Bütçe Raporlama Yöneticisi

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Üniversitesi Accounting and Financial Management bölümünde Yüksek Lisansını tamamlayan adayımız, iş hayatına alanının önde gelen denetim firmalarından birinde denetçi pozisyonunda başlamıştır. Adayımız ilk 6 ay boyunca finans sektörü üzerine IFRS denetimi yapmış olup daha sonra üretim firmalarına olan ilgisi sebebiyle üretim firmalarının denetimini gerçekleştirmiştir. Askerlik sonrası bir üretim firmasına Bütçe ve Raporlama Sorumlusu olarak geçiş yapmıştır. Adayımız bu firmaya geçiş yaptığında Bütçe Raporlama Departmanı yeni kurulmuş olup alt yapısını oluşturmuştur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 110.000 TL’dir. 


Proje Koordinasyon Mühendisi

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü tamamlayan adayımız, Otomotiv Yan Sanayi sektöründe iş hayatına devam etmektedir. Proje yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, teklif hazırlama ve seri imalata geçene kadarki tüm süreçlerin yönetilmesinde tecrübe sahibidir.

 Adayımızın yıllık maaş beklentisi 75.000 TL’dir.


Project Manager

1983 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Yurtdışında Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan adayımız, Sabancı Üniversitesinde MBA eğitimin tamamlamıştır. Sonrasında hem yurt dışında hemde yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliğini yürütmüştür. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 220.000 TL’dir.


Üretim Planlama Uzmanı

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, matbaa sektöründe deneyim sahibi olup, günlük, haftalık ve aylık üretim planlamaları, stok ve malzeme takibi, fason takibi süreçlerinden sorumlu olmuştur. Adayımız ileri seviye İngilizce bilgisine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 74.000 TL’dir.


Genel Müdür Asistanı (Dönemsel)

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Trakya Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunu olan adayımız, expat olan yöneticisini asiste etmekle birlikte, çeviri süreçlerine destek olunması, toplantı, seyahat, uçak gibi organizasyonların düzenlenmesi, toplantılara katılıp not tutulmasının yanı sıra, yöneticisinin kişisel işlerini de yürütmüştür. Fuar Lojistik Operasyon Sorumlusu olarak da deneyimi olan adayımız, bu süre zarfında 1 ay boyunca İtalya'da da görev almıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 52.000 TL’dir.