07/07/2017

Regional Medical Manager

1993 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Ankara Üniversitesi Eczacılık bölümü mezunu olan adayımız, Medikal Delege olarak çalışmakta olup klinik ve bilimsel sunumlar gerçekleştirmenin yanı sıra dahiliye ve kardiyoloji alanlarından da sorumludur. Adayımız mobil çalışmaya oldukça uygundur ve seyahat engeli yoktur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90.000 TL’dir. 


CFO

1979 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümü mezun olan adayımız, iş hayatına bankacılık sektöründe başlayıp, üretim, enerji ve son olarak perakende sektöründe tecrübesini ilerletmiştir. Son iş yerinde Finans Kurumları ile ilgili tüm ilişkilerin yürütülmesi, bütçe çalışmalarının ve ilgili aşamaların dizaynının gerçekleştirilmesi, ilgili departmanların eğitimi ve revizyonlarının yapılmasından sorumlu olmuştur. Bütçe ve gerçekleşen takip raporlarının değerlendirilmesi ve gerekli aksiyonların alınması, maliyet, muhasebe, bütçe-raporlama, finans ve dış ticaret süreçlerinin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve daha etkin çalışmaları için IT dahil yeni sistemlerin kurgulanması, satış kanalları ile ilgili verimlilik ve analiz çalışmalarının yapılması, maliyet, gelir ve gider kalemlerinin incelenerek ilgili departmanlarla birlikte daha etkin bir şekilde yönetilmelerinin sağlanması ve İcra Kurulu üyeliği görevinin sürdürülmesi iş süreçlerinin içerisinde yer almaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 280.000 TL’dir. 


İş Analisti

1991 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İTÜ Mühendislik Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamlayan adayımız, bilişim ve finans sektöründeki herhangi bir projede analiz ve test süreçlerini, uçtan uca olarak, kaliteli ve iyi bir ekip uyumu içerisinde yürütebilir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 78.000 TL’dir.


Mağaza Müdürü

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan adayımız, perakende sektöründe deneyim sahibidir. Büyük metre kare mağaza, yüksek sayıda ürün ve 20 kişilik ekip yönetimi yapmıştır. Mağaza Müdürü pozisyonunda 1,5 yıl deneyimi olan adayımız iyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 112.000 TL’dir.


Dönemsel Satış Destek Elemanı

1991 yılı doğumlu olan adayımız, 3 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Makine bölümü mezunu olan adayımız, lise eğitiminin ardından perakende sektöründe Satış Danışmanı olarak iş hayatına başlamış ve farklı perakende markalarında çalışmıştır. Son iş deneyiminde lüks perakendecilik alanında görev almış ve gerçekleştirdiği hedefler ile mağaza içerisinde satış başarılarına imza atmıştır. Adayımız hem dönemsel hem de uzun vadede perakende sektöründe doğabilecek fırsatları değerlendirmeye açıktır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 22.200 TL’dir.