08/09/2016

Muhasebe Uzmanı – DÖNEMSEL

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Muhasebe ve Finans Uzmanı olarak çalışmaktadır. NETSİM, LOGO GO PLUS, SAP, ETA SQL bilgisi ile tüm genel muhasebe süreçlerinin yürütülmenin yönetilmesi konularında tecrübelidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 51.000 TL’dir.
 


Medical Manager

1992 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları Yönetimi lisans diplomalarına sahip olan adayımız, şu anda Medical Science Liaison pozisyonunda çalışmaktadır. Adayımız Tıp Fakültesini burslu olarak onur derecesiyle, Sağlık Kurumları Yönetimi bölümünü yüksek onur belgesi ile tamamlamıştır. Global bir ilaç firmasında Medical Advisor&MSL olarak çalışmakta olan adayımız ruhsat, geri ödeme ve pazar erişim konularına da destek vermekte olup, Onkoloji ve Hematoloji alanında çalışmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 168.000 TL’dir.
 


Finans ve Muhasebe Müdürü

1978 doğumlu olan adayımız, 13 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi lisans, sonrasında yurtdışında MBA yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Finance Manager olarak çalışmaktadır. Tüm finans ve muhasebe işlemlerinden yetkili olarak, 6 kişilik bir ekip yöneten aday, 25 milyon ABD Dolar üzerinde bir bütçenin yönetimi, aylık merkez ofise raporlamaların yapılması, vergi dönüşleri, sosyal sigorta uygulamaları, beyanname ve çalışma izinleri konularından sorumlu olarak çalışmaktadır. Adayımız finans ve muhasebe konusunda çok fonksiyonlu olarak deneyim sahibi olup, çalışmış olduğu hemen hemen bütün firmalardaki muhasebe sistemlerini kurmuş, yurtdışı ve finansal raporlamalar konusuna hakim, global firmalarda yabancı yöneticilerle çalışmıştır. İngiltere'de eğitim görmesi nedeniyle iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180,000 TL’dir.
 


Senior Software Developer

1983 doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yazılım Geliştirme Direktörü olarak çalışmaktadır. Aday, yazılım kariyerinde özellikle Open Source tarafta Türkiye için az görülmüş teknolojilerle ilgilenmiş, bunun yanında C++, Java ve C tarafta kendini oldukça geliştirmiş olup, Türkiye'nin büyük kurumsal birçok projesinde geliştirici ve yönetici olarak görev almıştır. Senior Full Stack Developer ve Direktör olarak bu projelerde çok önemli katkılar sağlamıştır. Hopi ve TurkcellÇalarkenDinlet projeleri için mobil ortamda geliştirme yapılması, yazılım süreçlerinin yönetilmesi konusunda tecrübelidir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 170,000 TL’dir.
 


Kalite Uzmanı

1989 yılı doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Endüstri Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, şu anda Kalite Uzmanı pozisyonunda çalışmaktadır. İş hayatında sorumlulukları arasında TPM çalışmaları ve ISO 9001 sistemlerinin sürdürülebilirliği bulunmakta olan adayımız, TPM çalışmalarının fabrikadaki sorumlusu olup, yalın üretim süreçlerinin kurulması ve yürütülmesi, ayrıca QDMS sisteminin kurulması ve sürdürülebilirliği üzerine de çalışmıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 72.000 TL’dir.